Относно Шейново - моля за информация

  • 831
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте!
Бих искала да помоля майки, които са раждали в Шейново да споделят малко повече инфо за там. Имам предвид подробности от типа:
- разрешават ли на таткото да види бебето след раждането;
- разрешават ли свиждания и колко време след раждането, ако е протекло"нормално"
- други неща, които вие се сещате и мислите,че са важни Laughing

# 1
  • Мнения: 822
Аз раждах юни месец там и не даваха на бащите до изписването да виждат бебоците. Е ние си намирахме начини да им ги покажем. WinkЗа свиждане немога да ти кажа как са часовете,защото все пак беше лятото и нямаше проблем по-всяко време-освен,когато бебоците бяха при нас-да излезем навън и да се видим с близките си.Мисля,че няма да е проблем да се видите в кафето или на 1 етаж ако е студено,стига да се чувсташ добре във всеки удобен за теб момент.Иначе са по 4,6 или 8 жени в стая.Кофти е ,че е една тоалетна на етаж.Ако нещо друго те интересува питай,няма проблем пиши ми на ЛС. Peace

# 2
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
1.на таткото бебето  не го показват(поне не официално) има ВИП зала за раждане и таткото може да присъства.
2.свижданията не са разрешени на етажа на родилките(мисля,че това е оправдано от гледна точка на стерилност и някаква етика все пак това е отделение пълно с жени  и не смятам,че е нормално да се качват мъже.) свиждането става на 1-вия етаж.






.

# 3
  • Мнения: 242
Такааа да изясня нещо ако си във ВИП стая може да ползваш всичко това,за което питаш ако не както момичетата са ти отговорили,няма свиждания,ако искаш да се видиш с някой отиваш на дворa,таткото ще види бебето чак като ви изписват. Не разчитай на огромни и задоволителни яденета,в смисъл всичко е мах оскъдно,ама все пак не отиваме там на почивка,но пък прави впечатление,както и не очаквай кой знае колко мило отношение от целия персонал,аз поне си постоях и видях какво ли не.Е не всичко е толкова лошо ,има добри доктори ,който си вършат работата. Peace

# 4
  • Мнения: 1 763
Вече са ти писали, че таткото не може да вижда бебето. За свижданията няма проблем- просто излизаш на двора и се виждате там или ходите в кафето. Аз родих през декември и единственият проблем беше, че на двора беше заледено, а аз трябваше да ходя до кафето по джапанки, но таткото ме държеше да не падна.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 931
Aз раждах с уговорка и докторката вкара таткото още докато изчаквах да минат двата часа от раждането. Тогава му показа и бебка за 2 минути, снима я даже с телефона. Иначе за свиждания нямаше часове, долу на двора или в кафето, когато има възможност. Аз общо взето си бях в стаята само докато кърмехме бебоците.

# 6
  • Мнения: 42
Аз също раждах там съвсем скоро Wink
таткото теоретически неможе да види бебто до изписването,но може да изчака на стълбището в часа когато докарват бебчетата и набързо да види своето,понеже се карат санитарките.Колкото до тоалетните 1 е на етаж,но към ВИП-стаите има отделно тоалетна,и дори баня с тоалетна които също са общи за тях,и са мноого по-чисти,може да се промъкваш да ходиш там.Иначе си има неписани правила,като да оставяш само по-един чифт джапанки,а на визитация да си без гащи и на шкафчето да има само една чаша и ботилка вода.Може да излизаш по всяко време да се виждаш с близки-на първия етаж,в кафето,на пейките.И най-важното ослушвай се кога докарват бебчетата(на асансьора) понеже стоят дълго в коридора и може да настинат,моята бебека я взимах с лилаво-сини ледени ръчички #Cussing out #2gunfire и започваше да киха по няколко пъти,и докато я стопля идваше време да ги връщаме,а в коридора става течение.Пожелавам ти всичко да е наред и с двете ви,и бързо да ви изпишат Peace

Общи условия

Активация на акаунт