Раждане при д-р Янкова в Св. София (Тина Киркова)?!

  • 3 938
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
В близкия месец ми предстои да родя при д-р М. Янкова в Св. София(бившата Тина Киркова). Избрала съм си д-р Янкова, тя ме следи досега и нямам оплаквания, но имам известни въпросителни относно екипа, с който ще работи за раждането. Чух, че когато има раждане си вика определен анестезиолог. Някой знае ли как се казва той? И дали работи с определена акушерка, както е в кабинета, или с която се падне на смяна? Мислих да я питам лично, но ми е малко неудобно - да не си помисли, че й нямам доверие Embarassed.
Ако някой може да помогне с малко инфо, ще ми осигури по-спокоен сън Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 931
Не виждам нищо странно да я попиташ лично все пак ще раждаш ти, нормално е да те интересува всяка подробност.Иначе по др ти въпроси не мога да ти помогна.

# 2
  • Мнения: 29
първото си дете родих при нея,сега пак при нея ще раждам,само че секцио.не мога да ти помогна с информация за анестезиолога и акушерката.само исках да ти кажа,че можеш да и се довериш напълно,страхотен професионалист е.бъди спокойна,всичко ще мине добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Като се има предвид, че е дъщеря на шефа на Тина Киркова - Методи Янков - не би трябвало да има какъвто и да било организационен проблем около раждането. Но най-добре е все пак да си говориш ти с нея за всичко, което те притеснява.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Не виждам причина и място за притеснението ти. Все пак става въпрос за теб и твоето дете, затова каквито и въпроси да имаш- не се колебай да й ги зададеш!
Леко раждане, успех и късмет! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 391
Като се има предвид, че е дъщеря на шефа на Тина Киркова - Методи Янков - не би трябвало да има какъвто и да било организационен проблем около раждането. Но най-добре е все пак да си говориш ти с нея за всичко, което те притеснява.

Не, че има значение в случая, но не е дъщеря, а племеница Wink

# 6
  • Мнения: 4 017
Като се има предвид, че е дъщеря на шефа на Тина Киркова - Методи Янков - не би трябвало да има какъвто и да било организационен проблем около раждането. Но най-добре е все пак да си говориш ти с нея за всичко, което те притеснява.

Не, че има значение в случая, но не е дъщеря, а племеница Wink

Аз пък си мислех, че му е снаха Laughing (честно).

Както и да е, има си позиции в болницата, но най-хубавото е, че вероятно е добър професионалист-
и ако е така - няма място за обиди, питай я за всичко Simple Smile

# 7
Е как мина?

Aз само хубави неща знам за нея.
А иначе наистина е дъщеря на Янков, но не виждам нищо лошо в това.

# 8
  • Мнения: 2 374
Като се има предвид, че е дъщеря на шефа на Тина Киркова - Методи Янков - не би трябвало да има какъвто и да било организационен проблем около раждането. Но най-добре е все пак да си говориш ти с нея за всичко, което те притеснява.

Не, че има значение в случая, но не е дъщеря, а племеница Wink
Не му е племенница-дъщеря му е.
Лоша дума за нея не съм чула,знам,че е страхотен професионалист и няма да сгрешиш.

Общи условия

Активация на акаунт