Мили мами разделно хранещи се,не успявам да  се храня разделно поради липса на време (освен дето и воля не ми достига).Преди да родя,ходех на фитнес и от време на време ядях разделно,но сега просто не ми се получава.Ако седна да правя салатки за почти всяко ядене и да мисля кое с какво не се съчетава,а едновременно да се занимавам с малкия и при тоя страшен глад,който ме гони все...ами изяждам нещо хипер калоично и се успокоявам EmbarassedИ отлагам за другия ден,другата седмица,познато ви е.Та въпроса ми е вие как го постигате-от предния ден ли си готвите,за да ви е готово и да не се щурате като мене,също трябва и да се движа,но това пак отнема време,а и други задължения имам в къщи.Също от къде вземате идеи за менюто си-доста от разделните рецепти в нета не са точно по правилата и като прочета дсетина такива,само ми се дояжда повече,пък не се ги позволявам,щото ще съм в нарушение,за това пък като огладнея и ми причернее,грабвам някой сладолед ,или бисквити, или вафла и се кротвам до следващия път Joy