"Имаш поща"

  • 2 901
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Има ли някой човек в живота ви, който не сте виждали от години, загубили сте дирите му и искате да му кажете нещо?
Някой, с който имате страхотни спомени или някой за когото само сте чували, но не сте виждали.
Може би някой, с който нелепо са се разделили пътищата ви и искате да изясните нещата.

Няма да правя предаване.  Simple Smile
Аз нямам такъв човек, но като гледах преди време предаването си мислех колко много загубени връзки и приятелства има.
Дори си спомням в едно предаване един дядо търси приятеля си от фронта.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 761
Изгубила съм дирите на няколко роднини в Русия, с които ще ми е много приятно да се видя пак.Но едва ли бих се обадила на предаването да ги издирват-не обичам личните неща да са на показ.

# 3
  • Лондон
  • Мнения: 403
Да бе да!!Толкова фалшиви сълзи ,че не е истина просто.Та как така ти няма да можеш да откриеш твой близък,а предването ще може???Нали трябва да дадеш координатиНапример :съученички  от преди 30 години не са се виждали,ама иначе мноогооо се обичат.О НЕ!!!За да гледам такива "сърцераздирателни истории"трябва да пийна лексотанче.И пак няма гаранция ,че ще издържа.Може би не трябва да пиша тук.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз имах една приятелка, с която обаче не сме се виждали от 8-9 години. Не зная къде живее в момента. Много бих се радвала да я открия например тук. Казва се Денила, в момента е на 32 години. Последно живееше и учеше във Варна. Ако някой я познава моля да ми пише.

# 5
  • Мнения: 1 284
Ами не, нямам такъв човек. Т.е. ако има изгубени дири предпочиам да си останат така.

# 6
  • Мнения: 589
 Изгубих страхотна приятелка-Руми.Един ден просто замина(предполагам,че годеникът и имаше някакви неприятности,та се наложи да се махнат от града...) без да се обади на никого от общите ни приятели.По същото време и аз имах страшни проблеми,та някакси ,за да не се товарим една друга може би,пътищата ни просто се разделиха...Не,че е невъзможно да я открия,но се иска доста ресурс като време и средства,а аз ги нямам в излишък...Затова си мисля,че едно такова шоу би се справило с намирането и,друг е въпроса,че не бих се обърнала точно към телевизия...

# 7
  • Мнения: 1 447
За моя радост нямам такъв човек.

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Има такива хора в живота ми, но не бих ги търсила чрез предаване, по-скоро ще разчитам ако ни е писано случайността да ни събере отново. Сигурно не ми липсват толкова, че да предприема стъпки да ги открия.

# 9
  • София
  • Мнения: 392
 Почти всеки има стари познати, но и да ги открие след толкова време едва ли вече имат общи интереси. Нищо не може да е отново същото.

# 10
  • Мнения: 1 731
Имам да ама чак да имам нужда да ги открия ,не мисля.Каквото се е случило преди години ,случило се е.Оставам го в миналото. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 448
Да, едно русначе Лена, с което си пишехме като деца. Имам грях към нея за жалост изгубих и адреса и не мога да и се извиня.
Навремето имаше шефство да си пишем  с деца от СССР, аз си пишех с 8 по едно време, но с тази Лена, повече. И снимки сме си разменяли, доста години си писахме. Като станаха промените изгубихме дири. Аз се омъжих след това и понеже си бях оставила всички писма в къщата при майка ми, явно са ги изхвърлили заедно с други мои непотребни вещи, които не съм взела. И така след повече от 10 години прекъсване тя се сеща за мен и понеже брат и идвал до тук му праща за мен подарък. Човекът намира адреса ми и го ставя на баба ми и дядо ми. Но аз така и не можах да намеря нито едно старо писмо с нейния адрес да и пиша отново. Стана ми кофти тогава, че тя не ме е забравила, а аз дори не можах да и пиша да и благодаря за това. И все още ми е кофти от себе си като се сетя.  Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 203
Имам приятелка, която бих искала да видя отново, но чак "Имаш поща" едва ли.

# 13
  • Мнения: 1 277
Да, едно русначе Лена, с което си пишехме като деца. Имам грях към нея за жалост изгубих и адреса и не мога да и се извиня.
Навремето имаше шефство да си пишем  с деца от СССР, аз си пишех с 8 по едно време, но с тази Лена, повече. И снимки сме си разменяли, доста години си писахме. Като станаха промените изгубихме дири. Аз се омъжих след това и понеже си бях оставила всички писма в къщата при майка ми, явно са ги изхвърлили заедно с други мои непотребни вещи, които не съм взела. И така след повече от 10 години прекъсване тя се сеща за мен и понеже брат и идвал до тук му праща за мен подарък. Човекът намира адреса ми и го ставя на баба ми и дядо ми. Но аз така и не можах да намеря нито едно старо писмо с нейния адрес да и пиша отново. Стана ми кофти тогава, че тя не ме е забравила, а аз дори не можах да и пиша да и благодаря за това. И все още ми е кофти от себе си като се сетя.  Confused
Пробвала ли си да я издириш в разни руски сайтове, подобни на нашия Атол?
Аз също загубих дирите на една моя приятелка- също рускиня и също Лена Sad. Писах два пъти до родителите и, но отговор нямаше.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 57
Имам брат по бащина линия, който не познавам. Винаги съм се чудила какъв е, кой е, дали не сме се срещали някъде? Не бих стигнала до "имаш поща" защото си мисля, че той не проявява интерес към мен. Надявам се, все някой ден да разбера нещо за него.

Общи условия

Активация на акаунт