81 ОДЗ "Лилия" в София

  • 9 205
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 391
Почти няма отзиви за тази детска градина в интернет пространството. Искаше ми се да  чуя мнения  на  майки ,чийто деца са там ,отзиви за учителите ,за  курсовете ,които се провеждат. Моята дъщеря е в първа група.

# 1
  • Мнения: 391
Детската градина е огромна като сграда .Не мога да повярвам ,че няма деца на съфорумки?! newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 325
Моята дъщеря е в тази градина
Вие в коя група сте

# 3
  • Мнения: 391
Здравей ! Simple Smile
В І А група е дъщеря ми. А Деница в коя група е ?

# 4
  • София
  • Мнения: 325
Тя е в I Б. Grinning

# 5
  • Мнения: 834
Има, как да няма. Дъщеря ми я посещава още от яслата. Сега е във 2А група. Доволна съм. Учителките им са ерудирани, спокойни и разбрани. Извънкласните занимания също са на ниво. Е, за английския ще имам впечатления малко по- натам, защото я записах тази година, но за вокалната група и танците е  Peace
В момента, обаче им сменят дограмата и сме си в къщи. От другия понеделник вече всичко ще е ОК, надявам се.
Знам за още поне 2 потребителки, че са в същата градина, но нека сами да си кажат.

# 6
  • София
  • Мнения: 325
В момента, обаче им сменят дограмата и сме си в къщи. От другия понеделник вече всичко ще е ОК
Ама нали от утре са си в тяхните стаи, защо чак от понеделник. На нас така ни казаха  newsm78

# 7
  • Мнения: 834
Ами, защото в нашето помещение освен дограмата, която ще сменят, сме купили латекс и тапети, и ще го ремонтираме основно. Все пак децата ни ще са там още 3 г. Това може да стане в събота и неделя на доброволни родителски начала, затова от понеделник. Някои от нашите дечица са по другите групи, защото няма как да им сложат креватчетата в прахта и мръсотията. Повечето, като моето, са си в къщи.

# 8
  • Мнения: 391
Алекс около две седмици няма да ходи на градина ,но не заради ремонта.
Освен дограмата  в  помещенията ще сменят   балатума и ще поставят нови тоалетни чинии. Обмисляхме  да сложим ламиниран паркет ,но това няма да се случи ,заради изискванията на ХЕИ -трябва да е балатум. 

Аз съм жената!-Вашите помещения добри ли са от към материална база ?!Доколкото зная има помещения ,които са в  ремонтираната част на градината  и са хубави. Харесват ми нашите "госпожи"- изглеждат грижовни и мили ,но нищичко не разказват,пазят в дълбока тайна това ,което се случва през деня. Макар да  ги разбирам - гладът ми  за информация  си остава  неудовлетворен.

Седефка-танците много са се харесали на нашата мома. Цяло денонощие след първия урок ми обяснява как била с какичките и танцували.

# 9
  • Мнения: 834
Деси слава, щом сте в 1А група трябва и момченце на име Лазар да е при вас. Той е момченце на друга наша потребителка. Във ваща група ли са едни близначета Кристиян и Ванеса? Ако са при вас - ЧЕСТИТО! Криско хапе наред, до кръв Mr. Green Няма оттърване. Беше наял децата от наща група, родителите не пожелаха да им ходатайствам за детски психолог, нямало проблем детето им. С триста зора ги прехвърлиха в подходящата за възрастта им група, т.е. 1-ва, защото са 1г. по- малки от нашите деца и им пречеха в заниманията, просто нямаха същите интереси. Дано са решили проблема с хапането на тези деца, иначе не ви завиждам Sad Диалог с родителите ми не се води.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Извинявайте, че ще оспамя малко темата, но Деси_слава , няма проблем да се сложи ламинат. В групата на сина ми подът е точно такъв от 1-2 години и не е имало проблем.

Колкото до 81 ОДЗ, имам много мили спомени от там.  Живеехме в 14 блок и с малкия прекарвахме часове в двора на градината, а и той беше в списъка на чакащите за яслата, но докато дочакаме се преместихме. Не знам дали директорката е същата, но останах с много добри впечатления от нея. 

# 11
  • Мнения: 391
СедеФка-Близнаците са в нашата група !За сега Алекс не е хапана. Възможно е да са  надскочили този период.А кога са преместени в първа група ?Миналата година пак са били първа група  доколкото разбирам!Иначе май са фурии двете хлапета.Надявам се да няма произшествия.

ivap-Изобщо не  спамиш темата  Simple Smile.Директорката  каза ,че ламината не може да бъде почистван ,съгласно изискванията на ХЕИ,за това не бил подходяща настилка .А как се почиства ламината във вашата детска градина?!

# 12
  • Мнения: 7 831
Момичета, няма отчетни теми по градини! Да пишете мнението си градината става, но моля личните разговори на ЛС!

# 13
  • Мнения: 391
Заниманията за малките в градината не са много - танци и музика ,английски и футбол.
Не зная за по-големите групи дали има организирано нещо друго- приложни изкуства ,театър и т.н.Физкултурния салон май скоро ще е готов ,но дали ще водят малките там,не зная.

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ivap-Изобщо не  спамиш темата  Simple Smile.Директорката  каза ,че ламината не може да бъде почистван ,съгласно изискванията на ХЕИ,за това не бил подходяща настилка .А как се почиства ламината във вашата детска градина?!

Да ти кажа не съм се интересувала, просто защото и през ум не ми е минавало, че ХЕИ има нещо против  Grinning. Обещавам, че ще разпитам! 

Общи условия

Активация на акаунт