Кърмене и Clotrimazol

  • 839
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте момичета
Имам проблем Sad
С малкия сме изключително кърмени...
Баткото ми докара котешки лишей и на мен ми излезе един на кожата  Cry..ходих на кожен лекар..но ми се падна един въздухар. #2gunfire..изписа ми едно лекарство ,като му казах 5 пъти че кърмя..взе че се поразрови в една книга Shocked..направо ме уби...и тогава каза да се мажа с Clotrimazol ,но сякаш му нямам доверие...и ми вика ами спри да кърмиш Rolling Eyes...
Ще ходя тези дни на друг лекар..да видя какво ще кажат
не искам да спирам да се кърмим с малкия...помогнете Tired

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Клотримазолът изобщо не е пречка за кърменето, а ти ще го прилагаш и само външно, така че съвсем пък никакви грижи няма.
Кое е другото лекарство, което ти е изписал?

# 2
  • Мнения: 236
 Hughedra  bouquet
Огромно благодаря Laughing...
първо ми изписа Lomexin 2 % крем....но след това каза Clotrimazol

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Все едно - и ломексинът е напълно съвместим.

# 4
  • Мнения: 236
hedra Hug
почвам да се мажа ..щом няма проблем за кърменето Rolling Eyes
благодаря ..олекна ми ..много бях притеснена и се чудих какво да правя..дали да се мажа .. а ако се мажа дали не тровя детенце..и затова бях много уплашена..
затова всички ние тук момичетата сме ви толкова благодарни Hug

# 5
  • Мнения: 236
Днес ходих на друг  кожен лекар да видя какво ще каже Rolling Eyes..изписа ми Tinctura Castellani-Heffe,cutaneous solution.....oswen Clotrimazola.... а дали не вреди на кърменето този разтвор newsm78..

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не вреди, не се притеснявай - абсорбцията на повечето лекарства през кожата по принцип е абсолютно минимална, а и тинктурата определено не е нещо вредно Grinning

# 7
  • Мнения: 236
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт