С какво да чистя килима

  • 2 896
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Здравейте отново-аз продължавам с въпросите за килимите  Laughing
Преди няколко дни попитах от къде да  си купя сега искам да знам с какво да го почиствам.Купих мокет но тъй като е тъмно сив и една прашинка да има се вижда.Кажете с какво да го почиствам но да не е прахосмукачка-немога на ден по 10 пъти да я пускам.Има ли някакъв друг уред на принципа на прахосмукачката но по малък?От къде мога да купя и изобщо има ли?Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 304
 newsm78 newsm78 метлата ще оставя клечки newsm78 освен пражосмукачка за друго не се сещам newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 1 208
Имам предвид да е на принципа на прахосмукачката-ел.уред да е- не от типа на метлите

# 4
  • Мнения: 2 723
а прахосмукачка за кола и мебели?
аз си купих такава от ТСМ, когато синът ми ръсеше солети навсякъде.
На батерия е, но се зарежда с ток

# 5
  • Мнения: 1 208
а някой знае ли тук в Бургас откаде мога сда взема - това ми звучи добре-по малко е от обикновена прахосмукачка нали-не съм виждала

# 6
  • Мнения: 11
Постели отгоре найлон

# 7
  • Мнения: 589
 Че то дали с друг уред или с прахосмукачка-все тая,мисля newsm78-все трябва да се минава по килима...Е,един кабел дето има само да се опъне...друга разлика не виждам?

# 8
  • Мнения: 1 208
прахосмукачката ми е огромна  и е от няколко части-затова искам нещо по-малко

# 9
  • Мнения: 589
прахосмукачката ми е огромна  и е от няколко части-затова искам нещо по-малко
  Ми малка прахосмукачка Laughing

# 10
  • Мнения: 2 723
а някой знае ли тук в Бургас откаде мога сда взема - това ми звучи добре-по малко е от обикновена прахосмукачка нали-не съм виждала

Много по-малко е, но е и доста по малко мощно...
Във всеки агазин на ТСМ би трябвало да има, опитай, ако не ти върши работа, винаги можте да си смучете колата с нея Peace

# 11
  • Мнения: 6 039
Че то дали с друг уред или с прахосмукачка-все тая,мисля newsm78-все трябва да се минава по килима...Е,един кабел дето има само да се опъне...друга разлика не виждам?

ами смея да твърдя, че разлика има и то огромна.
имаме къща в Балкана. Холът ни е на нивото на градината. Килимът в хола е черен, всяка прашинка си личи и се налага да го чистя по 3-4-5 пъти на ден. Ако трябва да ползвам всеки път прахосмукачката, почивката ми ще се превърне в ад Naughty
изключително съм доволна от този уред. Чисти просто перфектно.



имам една на ТСМ от Троян, з 28лев, но батерията не е много добра, даже според мен скоро ще сдаде багажа, при условие, че почти не е ползвана.

# 12
  • Мнения: 1 208
Че то дали с друг уред или с прахосмукачка-все тая,мисля newsm78-все трябва да се минава по килима...Е,един кабел дето има само да се опъне...друга разлика не виждам?

ами смея да твърдя, че разлика има и то огромна.
имаме къща в Балкана. Холът ни е на нивото на градината. Килимът в хола е черен, всяка прашинка си личи и се налага да го чистя по 3-4-5 пъти на ден. Ако трябва да ползвам всеки път прахосмукачката, почивката ми ще се превърне в ад Naughty
изключително съм доволна от този уред. Чисти просто перфектно.



имам една на ТСМ от Троян, з 28лев, но батерията не е много добра, даже според мен скоро ще сдаде багажа, при условие, че почти не е ползвана.

Това чудо откъде мога да го намеря да си го купя и каква е цената приблизително?На какъв принцип е - с батерия ли ?

# 13
  • Мнения: 6 039
в Техномаркет ги има, има 2 моделна за около 90 и 130лв. С батерия, която се зарежда на ток.

# 14
  • Мнения: 1 208
мерси много за идеята- а как мислите това ли е по-добро или прахосмукачката за кола и мебели.на мен лично това ми изглежда по-надеждно.

Общи условия

Активация на акаунт