Защо шофьорките са все русички?

  • 1 693
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Тия дни утрепвам по 4 часа дневно в шофиране и в задръстванията чудейки се какво да правя, взех да заглеждам  шоофьорите. Направи ми впечатление, че 90 % от мацките са руси!   Защо ли е така? Уж брюнетките минават за по-оправни, по-борбени, пък предпочитат мястото до шофьора. А русите какво, по-често (отколкото на брюнетките) им купуват коли ли? Къде е истината?

# 1
  • Мнения: 1 072
Да имаш шофьор е удобство и практичност, а може да се каже вече и необходимост. Ако искаш да свършиш работа, слизаш на желаното от теб място и зарязваш шофера да дири паркинг или място за престой.

# 2
  • Мнения: 335
Малка ти е извадката.

# 3
  • Мнения: 25 449
Мдам, брюнетките са толкова умни, че са високо на стълбата и си имат лични шофьори.
Горките блондинки, жал ми е за тях...  smile3518

# 4
  • Мнения: 2 401
Днеска поне 5 пъти ми идваше да кача таратайката на тротоара и да тръгна пеша, ама все се случвах в средното платно и няма мърдане.. ама друго ме вълнува сега.
Щоо?

# 5
  • Мнения: 502
   Хайде,изплюй камъчето.

# 6
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Тия дни утрепвам по 4 часа дневно в шофиране и в задръстванията чудейки се какво да правя, взех да заглеждам  шоофьорите. Направи ми впечатление, че 90 % от мацките са руси!   Защо ли е така? Уж брюнетките минават за по-оправни, по-борбени, пък предпочитат мястото до шофьора. А русите какво, по-често (отколкото на брюнетките) им купуват коли ли? Къде е истината?

Аз съм от десетте процента, така че мога да се възмУтя и огОрча. В интерес на истината, не съм забелязала подобна статистика. Има ни всякакви.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 25 449
Аз обаче друго се чудя. Понеже тези дни няколко брюнетки в мощни джипове се опитаха да ме прегазят, нищо че бях с предимство, макар и пешеходец, та сега седя и се чудя: дали, щом се метне на скъпото возило, блондинката решава, че е стигнала нивото си на некомпетентност и вече няма за какво да се боядисва?  Thinking
Вие какво мислите по този въпрос?  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 423
Повечето туркини тука носят кърпи на
главите, но и не шофират. Останалата
маса по обясними причини е предимно
руса. Дори аз съм руса, но не ми пречи.
Мисля, мъжът ти ти изневерява с руса.

# 9
  • Мнения: 2 401
Хиче не ми се възмущавайте, ами се загледайте утре като излезете на улицата.  Simple Smile
Сийке, все гледаш как да направиш една тема сериозна.. но понеже на мен тия с джипките са ми слабост предпочитам да замълча, че ще взема да се изпусна като снощи.

# 10
  • Мнения: 1 072
Един прост отговор - то вече няма брюнетки. Слез някой път от колата. На тротоара, статистиката е същата.  Wink

# 11
  • Мнения: 335

Когато видях темата, мислех, че пишеш за професионални шофьорки.
За другите нямам такова впечатление.

Трябвало е да започнеш да водиш статистика по-отдавна. Или да продължиш още.
Статистиката ти може и да се обърне, заедно със заключението.

# 12
  • Мнения: 2 401
Мисля, мъжът ти ти изневерява с руса.

На него му е дошло до гуша от руси косми, Лисо..
   Хайде,изплюй камъчето.

Няма камъче бре, разпускам просто.

# 13
  • Мнения: 25 449
Сийке, все гледаш как да направиш една тема сериозна..

Кой! Аз???  Shocked
Майтапиш се!  Flutter

# 14
  • Мнения: 130
Ти на кое му казваш блондинка- на изрусена брюнетка с черни вежди ли???

Общи условия

Активация на акаунт