Моите - перипетии(вместо запознанство)

  • 1 634
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Момичета здравейте,
 От повече от година чета във форума, но хич не съм по писането. Сега вече реших да се представя официално.
 Преди няколко дни претърпях операция, при която ми отстраниха единия яйчник и тръба. Сега се възстановявам и очаквам резултатите от хистологичното изследване на "образуванието " което откриха в яйчника и което беше с размерите на големичка  ябълка. На първо четене казаха че е доброкачествено и аз се надявам наистина да е така.
 Беше изключително гадна изненада  , точно когато реших да отида на преглед профилактично  преди да започнем с опитите да ми намерят тази гадост и направо ми убиха всички мечти за известно време.
 Нямам търпение да се пооправя и да почнем опитите . Зная че  с един яйчник, ако е здрав имам шансове за бебче .
  Имам нужда и от малко морална подкрепа  Simple Smile.
 Стискам палци на всички от вас  и на себе си .....

 П.С ако някой от вас знае колко време след подобна операция могат да се правят опити за забременяване нека ми пише.  Аз естестевено ще питам и лекаря си но просто не мога да изтърпя до следващия преглед  Embarassed

# 1
Добре дошлаCapricio HugЗа съжаление аз не мога да ти дам съвет,но морална подкрепа със сигурност HugТъй като и аз съм от скоро още не съм запозната със всички въпроси,но знай,че тук всички са толкова готини,че няма да подминат въпроса ти и ще те посъветват!Дано всичко да се оправи1С теб съм Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 324
Capricio от сърце ти пожелавам всичко да е наред. Стискам палци за резултатът!

# 3
  • Мнения: 39
привет   bouquet няма да се отпускаш и за секунда и няма да позволяваш лоши мисли да да минават през главата ти да ти отговоря на въпроса 2004 г. имах извънматочна бременност и ми правиха пластика на едната тръба казаха ми ,че трябва да изчакам поне две години но аз нямах такова търпение и след около година  видях с щастие двете чертички. Всичко беше наред. Бебчо се развиваше добре така че от тази гледна точка може да си спокойна.В последствие имах проблеми с кръвното и станаха едни бели и загубихме бебчо в осмия месец после т.е.2006г. след година забременях с близнаци такова щастие не мога да ти опиша но грипа им се отрази пагубно, после кухо яйце, и сега в събота вече отново  в третия месец направих спонтанен аборт и отново изгубих бебчо. ноооо    се моля на господ един ден да ме дари с бебенце и съм решила каквото и да ми коства да не се отказвам въпреки ,че минах през ада  надявам се следващия път това да стане . не се отказвай  и не се отчайвай Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 39
Сигурна съм ,че след като получиш резултатите ще ни пишеш ,че всичко е наред  Hug

# 5
  • Мнения: 7 716
Капричио, шест месеца са достатъчни, но лекарят ти ще прецени.

# 6
  • Мнения: 1 768
Капричио , ела за гуш имаш моята подкрепа мила Hug Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 121
Капричио- аз също мисля, 4е шест месеца са достатъчни. Желая ти успех!

# 8
  • Мнения: 91
Капричио Hug дано всичко бъде наред, желая ти го от все сърце,кураж мила.

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добре дошла,Капричо!Тук ще намериш винаги подкрепа и разбиране. Hug
Мони7,прекланям се пред силата и позитивизма ти!Успех

# 10
  • Мнения: 151
Капричо, на моя приятелка и правиха операция с отстраняване на едната тръба поради извън маточна бременост. След една година забременя отново с извънмарочна в другата тръба, но успяха да я спасят, така че след още една година забременя и миналата седмица роди прекрасен син.
Стискам палци резултатите да са добри и скоро да пишеш в отчетни!  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 675
Късмет и от мен, нека желанието ви за красиво бебе скоро се изпълни. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 6 302
Капричо, кураж и смело напред! Сигурна съм че резултата от изследванията ще е добър и след известно време ще започнете опитите за бебче. Късмет ти желая!  Hug
мони7, възхищавам се на силата на духа ти! А правили ли сте генетични и имунологични изследвания, сигурно има някаква причина за тези неуспехи при теб. Вярвам, че скоро ти ще сбъднеш своята мечта    ylinfant заслужаваш го !

# 13
  • Мнения: 26
Привет на всички приятелки! Приемам Ви за такива, защото си споделяме най-съкровеното желание-да имаме дете (деца), изказваме мисли,дори пред родните майки несподелени!
Казвам се Мария- на 37 г.Омъжена съм от 7 г.-на 4 ноември имаме годишнина!   Hug
Преминах през ад, като почти всички от вас- от момента на сватба, до ...ами кво става -ще имаме ли бебе  Laughing  едни такива доброжелателни подмятания, на които отговарях-когато аз реша!!! Twisted Evil
Имам премахната от детски години лява тръба, през 2006-операция на киста отдясно и запушване в последствие на дясна тръба.Данни за ляв яйчник-няма.Десен яйчник-поликистозен!
Предстои ми инвитро-в Сф при д-р Стаменов. Сега ми е дал противозачатични "Фемоден"-тази вечер пия последно и чакам цикъл, за да направя изследвания за хормони в Сф.Имам завишен ФСН, не- направо във висините-18,12  ooooh! Мнг се страхувам и ...мисля, че мнг малко сили са ми останали след всички перипетии, проби-грешки направени от "специалистите".
Чета почни редовно във форума вашите премеждия, мисли и добри съвети!
Бъдете винаги тук-с добри новини за двойните чертички и подкрепяйте нас: по-слабите и изтерзани! Пожелавам здраве и успешни процедури от РАЗ!   newsm30   newsm51
Стискайте ми палци! На всички , които сте отсреща-  newsm10 и разбира се  newsm04

# 14
  • Мнения: 30
Попаднала си на правилното място и при най-добрия лекар,така ,че имай вяра и всичко ще е наред и скоро ще гушкаш своето бебче,а защо не и две! Желая ти успех !Слушай доктора и всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт