подаръци за Коледа

  • 16 948
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Родители на пораснали дечица, мислите ли вече за този празник или сте вече готови? Че за тази възраст на дядо Коледа му трябва повече време за подготовката на подарък. Миналата година бяхме поръчали по интернет едно електронно куче, което уж да се забави един месец, после въобще не дойде...  Confused Приемам нестандартни, и въобще всякакви идеи  Simple Smile

# 1
За десетата Коледа на Ники му подарихме кола с дистанционно управление. Радваха й се 2 години всички. Симо на 10 за Коледа получи футболна топка от по-скъпите. И досега рита с приятели навън, макар че външния вид на топката не е това, което беше.

# 2
  • Мнения: 417
Много благодаря  Simple Smile. Идеите са стандартни и всъщност страхотни  Peace

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
И аз на моят казах, до края на този месец да реши какво иска, за да има време Дядо Коледа да го приготви Wink
Миналата година бяхме поръчали един часовник Касио, който пристигна след празниците  ooooh! Иначе беше с много екстри и синът ужасно му се зарадва, до момента, когато го бе захвърлил на тревата и не мина през ножовете на косачката  Confused
Ако е за кола с дистанционно, има една поредица на Meccano, сам си сглобяваш колата с дистанционно Wink
Миналата година пък масово се подаряваха Wii-та, но ако още нямате и не си противник на тези електронни игри, сега е моментът Wink Горещо препоръчвам да му вземеш спортни игри, забавление са за цялото семейство   Flutter
А ти защо не питаш твоето дете, на какво би се зарадвало  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 11 658
Записвам се и аз да следя темата,че е много труден изборът.Още повече,че през декември синът ми има и РД и ставаме  Crazy докато измислим върху какво да падне избора ни.

# 5
  • Мнения: 417

А ти защо не питаш твоето дете, на какво би се зарадвало  Thinking

Ох, питах го  Simple Smile, ама той вече трета поредна година иска Плейстейшън... Интересното е, че споменава Плейстейшън само за Коледа, вижда че такава скъпа играчка не си струва да се иска от мама и тати  Joy
И когато Дядо Коледа му донесе нещо друго, пак подходящо, забравя временно.
Миналата година Дядо Коледа донесе подаръците в чувал, в какъвто си изхвърляме боклука и неговите съмнения че Дядо Коледа са мама и тати  Wink се потвърдиха. Ама нали е дете, явно вярва в магията на Коледа  Simple Smile

Като се сетя колко време прекарва пред компа, ми се иска нещо различно  Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 574
Записвам се и аз в темата, за да следя Peace  Синът ми ще стане да 9 на 01.01, но не вярва в Дядо Коледа Rolling Eyes Нито той споменава какво иска, нито аз имам някаква идея засега Confused Освен това той не се радва особено на играчките, много бързо им се нарадва и ги хвърля, та ми е много трудно. А трябва идеи да дам и за подаръците от баби и дядо ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 123
Щерка ми иска много маратонките с колелцата на хейлис.Засега сме малко в чуденка.... Thinking

# 8
  • Мнения: 1 180
Големият ми син е на тази възраст и харесва всякакви играчки, които трябва сам да си сглоби - лего, разни коли с механизъм, триизмерни пъзели - има какво ли не - танкове, коли, самолетоносач, вертолети, самолети, кораби /от нещо като дебел картон са частите и трябва да се сглобяват/. Енциклопедиите също много му харесват, нови игри за нинтендото, футболни ръкавици, вертолет или самолет с дистанционно - има ги вече и в "Джъмбо"/2-3 вече дадоха фира/. Сега мрънка за PSP, но аз се правя, че не чувам. Маратонките с колелца вече не ги поглежда. Купувам му разни научно-популярни филмчета на двд. Друго - мр3, мр4. Засега това се сещам.

# 9
  • Мнения: 3 622
Миналата Коледа GSM  http://www.mobileshop.bg/gsm-samsung/samsung-f210.html
а за тази иска този умален модел на PlayStation http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=10041

# 10
  • Мнения: 417
а за тази иска този умален модел на PlayStation http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=10041
Защо не мога да отворя този линк?

# 11
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ааа тази  тема вече се върти вкъщи. Миналата година - монитор за PC. Така или иначе трябваше да купувам и го съчетах с коледните подаръци. Нооо това беше най голямото нещо в чувала, а там имаше и трънсформър, който си беше поръчал в писмо и разни дрехи и дрънкулки. Писмото го карам аз да го пише, иначе от 2 год. не вярва в Добрия старец. Аз трябва да се ориентирам обаче за покупката иии искам писмото да е без правописни грешки  Laughing. От месец вече си мисли за коледния избор, мина през папагали, риби, малко куче и какво ли още не. Мисля, че последното което още не е променено е нов мобилен телефон с повече памет Joy 

# 12
  • Мнения: 3 622
а за тази иска този умален модел на PlayStation http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=10041
Защо не мога да отворя този линк?

Незнам при мен се отваря без проблем  Thinking

# 13
  • Мнения: 574
Щерка ми иска много маратонките с колелцата на хейлис.Засега сме малко в чуденка.... Thinking
Бях забравила за тези маратонки. Синът ми се беше запалил лятото, не знам дали още иска newsm78
И той казва с половин уста за дребен домашен любимец, но аз съм категорично против. Пък и скоро имахме горчив опит с куче Sad

# 14
  • Мнения: 1 180
Ох, и при нас беше голяма борба за домашен любимец. В крайна сметка взехме малък аквариум и две златни рибки - не ги поглеждат вече, радостта беше не повече от една седмица /но пък аз много им се радвам и им говоря Wink/.

Общи условия

Активация на акаунт