СНБМ - инициативи - 25 част

  • 16 383
  • 337
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895

Инициативи свързани с бременността, майчинството, детските надбавки и семейното подоходно облагане 


Предишните теми:

1. 1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!
2. 1 юли - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА-ПРОДЪЛЖЕНИЕ
3. 1 юли-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО
4. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)
5. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)
6. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 3)
7. НБМ - предложения за детските, СПО ,ДС, инициативи
8. СНБМ - инициативи свързани с бременността, раждането и отглеждането на деца
9. СНБМ - инициативи
10. СНБМ - инициативи - 2 част
11. СНБМ инициативи -3-та част
12. СНБМ - инициативи - 4-та част
13. СНБМ - инициативи - V част
14. СНБМ - инициативи - VІ част
15. СНБМ - инициативи - VII част
16. СНБМ - инициативи - VIII част
17. СНБМ - инициативи - 9 част
18. СНБМ - инициативи - 10 част
19. СНБМ - инициативи - 11 част
20. СНБМ - инициативи - 12 част
21. СНБМ - инициативи - 13 част
22. СНБМ - инициативи - 14 част
23. СНБМ - инициативи - 15 част
24. СНБМ - инициативи - 16 част
25. СНБМ - инициативи - 17 част
26. СНБМ - инициативи - 18 част
27. СНБМ - инициативи - 19 част
28. СНБМ - инициативи - 20 част
29. СНБМ - инициативи - 21 част
30. СНБМ - инициативи - 22 част
31. СНБМ - инициативи - 23 част
32. СНБМ - инициативи - 24 част

# 1
  • Мнения: 4 970
аз ли съм първата... Rolling EyesВместо "запис", да кажа че  Саня е права- не говорим за анонс, защото кръглата маса вече ще се е случила

# 2
  • Мнения: 5 401


Имаме предложение от Бондюел да ни напечатат 1 000 бр (за допълнително уточнение) брошури за кръглата маса с тяхното лого. Трябва да решим това в най-кратък срок. За кетъринг на самата кръгла маса могат да ни предложат бисквити от мюсли за детска закуска, които били много популярни в Европа.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 12:04 от Double with Cream

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Цък и аз!

# 4
  • Мнения: 4 181
Наде, много те моля като имаш време събери законопроекта в един файл и го прати на пощата, защото в този вид е невъзможен за четене  Praynig

Относно семейния кодекс, говорих Мръцков, говорих и с "Правна дирекция" и ме увериха, че това което е качено на сайта е актуалния вариант на кодекса.
Саня, ще те помоля, ако имаш друга информация да споделиш.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
В сайта на министерство на правосъдието /линк в темата/ не е актуалния вариянт.


ето тук  http://www.parliament.bg/?page=app&lng=bg&aid=4&acti … show&lid=2133    сайта на НС - да. /Тони мерси за ориентира  bouquet/.

# 6
  • Мнения: 258
И аз в темата Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 708
Наде, много те моля като имаш време събери законопроекта в един файл и го прати на пощата, защото в този вид е невъзможен за четене  Praynig

ОК, но няма да е днес, най - вероятно в петък, но ще го направя.

За печатането на брошурите от Бондюел - писах и в чата За

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 12:05 от Double with Cream

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Включ и аз. Тук съм, чета, болна съм.
 За Бондюел съм за.

# 9
  • Мнения: 5 401
Танче - да, ще е ограничен. Основен си остава този форум, основните неща ще се пишат тук, а там такива, които не вълнуват хората, а основно нас - ОС, кръгла маса, разни наши подготовки и т.н.

Да уточня, че новият подфорум ще е за членове на СНБМ, а не просто за членове на БГ-Мамма. Това беше идеята, да не стане объркване.  Peace

Получих покана за конференцията за социално предприемачество за 30 октомври. Изпратих я на пощата заедно с 2 статии, за да се запознаете какво е СП.  Peace

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 16:10 от Бръмбазела

# 10
  • Мнения: 4 181
В сайта на министерство на правосъдието /линк в темата/ не е актуалния вариянт.


ето тук  http://www.parliament.bg/?page=app&lng=bg&aid=4&acti … show&lid=2133    сайта на НС - да. /Тони мерси за ориентира  bouquet/.
Аз не съм гледала варианта на правосъдието, а този на НС  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 6 149
Наде, много те моля като имаш време събери законопроекта в един файл и го прати на пощата, защото в този вид е невъзможен за четене  Praynig

ОК, но няма да е днес, най - вероятно в петък, но ще го направя.


Събрах ги и ги изпратих в пощата, но не можах да отворя "Административно-наказателни разпоредби". Нека ако някой може да ги допълни.

Освен това от "Пайдея" са пропуснали да публикуват
Дял втори, Глава трета, Раздел ІІ   чл. 50 - чл. 64
Така че и те липсват

# 12
  • София
  • Мнения: 6 259


За дипляните с логото на Бондюел и за бисквитите им - ЗА.  Peace

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 12:06 от Double with Cream

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Пиша и тук, з темата за кръглата маса не четат всички

Предлагам да отделим темата за ремонтите. Т.е. Кръглата маса да е във формАта, к обсъждахме отначало, само хранене и хигиена.
Ремонтите да обсъдим отделно, по начина предложен първоначално от Фандъкова - организирана от тях дискусия, с участници по тяхна преценка, вкл. СНБМ. Така ще избегнем незаинтересоваността по проблема на основни участници в обсъждането /лекари, диетолози и пр./ От др страна ще си спестим притесненията, че от СГО ще акцентират в/у ремонтите и ще ги изведат като основна тема. Така обаче губим евентуално зала и определено присъствие.

Моля ви да коментираме, за да имаме решение преди срещата с г-жа Фандъкова в понеделник.

# 14
  • Мнения: 4 181
Наде, много те моля като имаш време събери законопроекта в един файл и го прати на пощата, защото в този вид е невъзможен за четене  Praynig

ОК, но няма да е днес, най - вероятно в петък, но ще го направя.


Събрах ги и ги изпратих в пощата, но не можах да отворя "Административно-наказателни разпоредби". Нека ако някой може да ги допълни.

Освен това от "Пайдея" са пропуснали да публикуват
Дял втори, Глава трета, Раздел ІІ   чл. 50 - чл. 64
Така че и те липсват
Мерси Евче   bouquet. няма проблем, че липсва някоя част. Така или иначе това е съвсем първоначален вариант, още не е минал през Министерски съвет, така че може да претърпи промени. Въпроса е да имаме обща представа все пак какво се готви, за да можем по-адекватно да реагираме впоследствие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт