интериорни врати облепени с фолио

  • 21 635
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
вървим към приключване на ремонта и се стигна все пак до вратите............. Confused.Не стигат средствата да бъдат подменени на този етап,но все пак ми се иска да ги освежим и да им сложим нови брави,за да не ме дразнят визуално докато се стигне до смяната им.Та въпроса ми е ако някой е правил такъв тип освежаване да ми покаже и снимчици Praynig за да придобия по-добра представа.Трудно ли е лепенето като цяло?Рових се в търсачката,но конкретно снимчици и идеи не намерих.
Предварително ви благодаря за съветите Hug

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
стъклото релефно ли е или е гладко?

# 2
  • Мнения: 3 334
до гардероба от лявата страна се вижда част от вратата......................по пронцип е гладка без орнаментики по нея
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7538520

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма да имаш проблеми при лепенето, внимателно като го захванеш с фолиото отгоре и с един парцал да търкаш и ще стане.

# 4
  • София
  • Мнения: 408
В стария апартамент така си направих вратите, никак не беше трудно и ги ползвах около три години - не мръднаха.

# 5
  • Мнения: 8 999
Аз съм лепила фолио само върху шкафове. Да ти кажа честно, сто пъти се проклех, защото след първия, идваше и вторият шкаф /а исках да са ми еднакви/. Такава мъка се измъчих, че повече никога няма да облепя нищо с такова фолио.
Много по-лесно е да се залепят тапети /има безброй прекрасни десени, които ще изглеждат супер екстравагантно и ефектно/.
А най-лесният вариант е да ги боядисаш. Пазарът бълбука от вдъхновяващи бои - нанасят се лесно, може да избираш между мат, гланц или сатен.

# 6
  • Мнения: 1 849
Аз също лепих по долните кухненски шкафове, че бяха захабени и още не сме стигнали да ги сменим. Стана бързо и лесно - 4 шкафчета за около 1 час. В началото докато свикнеш е по-тромаво, но после тръгва. Не знам как ще се справиш с чупките и закръгленията, там малко се нагърчва и трябва търпение. Търкай с кърпа или мека четка отгоре и отлепвай по-малко. Ако има празно мехурче, леко го боцваш с игличка (много леко, да не развалиш релефа) и притискаш да излезе въздуха.
Външната ни врата е метална и е облицована с фолио, не стои лошо.

# 7
  • Мнения: 118
Боя или лак е по-доброто решение.

# 8
  • Мнения: 1 558
Аз съм лепила фолио на две врати в апартамента на родителите ми. Станаха чудесни!

# 9
  • Мнения: 3 334
мерси за съветите момичета,но имате ли снимчици да ми покажете Praynig

# 10
  • Мнения: 4 380
Какво лошо има в боядисани врати? Shocked Облепени с фолио изглеждат много по-зле и евтино, много по-непрактични са, да не говоря, че много често и съвсем нови врати отстъпват по външен вид на боядисани стари.

Никога не бих облепила врата с фолио.

# 11
  • Мнения: 1 731
Ако ти е гладка вратата,не мисля че ще е трудно.Нашите не стават с фолио и си мисля за боя ама то пък кога ще стане ,незнам.Че вече се уморихме с тоя ремонт... newsm78

# 12
  • Мнения: 1 418
Фолиото се лепи,като намокриш повърхността с вода,след
това полагаш фолиото и с шпакла избутваш въздуха.Така
е най-лесно и не остава въздух.А можеш и да го движиш,
ако не е на място.

Общи условия

Активация на акаунт