Детски ясли-Левски, гр. Варна

  • 1 655
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Може ли някой да ми каже колко ясли има в този квартал? Ще живеем там от другата година и детенцето ми ще трябва да ходи там на ясла, но не познавам никой, който дава детето си там, за да трупам някакви впечатления. Как е персоналът? Искат ли някакви "дарения" и изобщо как стои въпроса с подаването на документи там? Ще съм благодарна за всякаква информация, която може да ме ориентира. Другото, което искам да питам е последно кога се подават документи-целогодишно или в началото на годината. От всякъде чувам различно.
Благодаря ви!   bouquet

# 1
  • Мнения: 89
Ние не живеем в квартала, но детенцето ми ходеше в ДЯ"Роза" на ул. Роза.Препоръчвам ти я горещо.Страхотни възпитатели- поне тези които познавам в 5-та група- родени да бъдат учителки, а не просто да ходят на работа, директорката също е много сърдечна жена.Нас ни приеха през юни 2007 само в тази ясла без връзки, спонсорство, молене и т.н.Просто бяхме си подали документите.Сега не знам как ще се подават, но винаги можеш да отидеш и да попиташ директорката.Когато изписваха дъщеря ми разбрах че има  150 молби за прием.

# 2
  • Мнения: 2 100
Благодаря ти за отговора. Ще проверя там...Но по спомен (а може и да греша) съм минавала оттам и видях едни постройки с площадка отпред...това ли е яслата? А тя ОДЗ ли е или само ясла?

Само 1 ясла ли има в Левски?

Попрочетох мнения на форумисти, че явно не е толкова важно районирането. Така ли е в действителност?  newsm78

# 3
  • Мнения: 89
Ами яслата се намира точно зад училището, а преди него е пазарчето на Роза.Дворчето е доста голямо с отделено пространство за всяка група и много дървета и зеленина.Ние живеем във Възраждане и бяхме подали молба в 2-е от най- близките ни ясли и за всеки случай в тази на Роза.Приеха ни само там, а не ни е район.Сега в градината е същото- в нашия район не ни взеха, но без проблем я приеха в друга градина.Яслата за която си говорим не е ОДЗ, което е минус , а за други не знам- не познавам добре квартала.Дано други майки от Левски ти помогнат Hug

# 4
  • Мнения: 119
И аз ти препоръчвам "Роза".Изключително много съм доволна от тази ясла.И условията и учителките са мн добри!

# 5
  • Мнения: 2 100
Благодаря ви!
А относно ОДЗ ли е или ясла...още ли важи, че ако си в яслата, си с предимствто когато кандидатстваш и за градината?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 132
на ул. Студентска  има ОДЗ 5 , там яслата също е много добра, 3 групи са

# 7
  • Мнения: 2 100
на ул. Студентска  има ОДЗ 5 , там яслата също е много добра, 3 групи са

  bouquet

# 8
  • Varna
  • Мнения: 321
На Дубровник е ОДЗ "Дружба" - при прием в яслата директно минават децата в градината после.
Има и до Втори корпус на ВИНС-а ясла, но не знам как се казва .

# 9
  • Мнения: 2 100
На Дубровник е ОДЗ "Дружба" - при прием в яслата директно минават децата в градината после.
Има и до Втори корпус на ВИНС-а ясла, но не знам как се казва .

Благодаря ти за отговора! Simple Smile
А до втори корпус е "Щурче"...Но както четох в други теми, май там е доста трудно да ни огрее...имало много желаещи  Sad

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Благодаря ви!
А относно ОДЗ ли е или ясла...още ли важи, че ако си в яслата, си с предимствто когато кандидатстваш и за градината?

Не важи за всички заведения, явно въпрос на вътрешна политика.Може би.

ОДЗ 2 "Д-р Петър Берон" под кметство Приморски.

Общи условия

Активация на акаунт