Airborne освен в САЩ ?

  • 458
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте, знаете ли дали продават тази добавка някъде и в Европа? На моя приятелка майка и и го носи от САЩ и са супер доволни при всякакви грипни състояния. Ние с малката рядко боледуваме освен ако таткото не ни зарази, но миналата седмица и тримата се разболяхме страхотно от грип. Нямам близък, който скоро да ходи отвъд океана и ако знаете, от къде още мога да го намеря ще съм ви много благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
никой ли не е чувал нещо за тази добавка в Европа?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Заинтригува ме този Airborne и реших да поразтършувам...опасявах се да не е нещо направено от химикали, но се оказа натурален продукт и с това ме спечели.
Предлагат го в Амазон и e-bay. Мога да поръчам и ако искаш може да се комбинираме, за да ни излезе по-евтино с доставката.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
да и мен много ме грабна с това, че няма грам Е-та и е само билки, витамини, минерали и антиоксиданти. Моята приятелка каза, че е като енергийна бомба. Лошото е, че не е подходящо за бременни, кърмачки и малки деца, но за ученици и възрастни е супер. А аз искам таткото и бабите да са здрави.
Ако имаш възможност, провери условията за поръчка и цените и да се разберем нещо.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Добре! Ще попитам за комбинирана доставка на 8 бр. оригинални 4 за мене и 4 за теб?
Пише, че става и за деца над 4г.......

Общи условия

Активация на акаунт