камък в жлъчката

  • 1 126
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
моля ви, кажете нещо ефективно за камъни в жлъчката,билки благодаря ви

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
майка ми вадеше някакви диети от интернет.

# 2
  • Мнения: 1 655
Това което знам е за прочистване на жлъчката, как ще действа ако има камъни, не знам. Консултирай се с лекар в случай че решиш да изпробваш.
Чаша топла вода сутрин, на гладно в която е изстискан един лимон и има лъжица зехтин.
Лимонът и зехтинът прочистват жлъчката - предизвикват бурно отделяне на жлъчен сок с което я промиват.
Добре е след като се изпие тази смес да вземе някаква целлоза-например Хуск, която да попие жлъчния сок и токсините и да ги изхвърли от оргамизма.Както и да изпие още поне 2 чаши вода, най-добре топла.
Това е добро за всеки, не само за хора с изявен проблем с жлъчката.

# 3
  • Мнения: 221
есприт,насочи ме къде по точно в интернет

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Камъните в жлъчката не могат да се махнат. Каквото и да се опитва (медикаментозно лечение, разни билки..), жлъчката ще продължава да си образува камъните.
Ако камъните не създават проблеми и си кротуват в жлъчката, едно разумно хранене е най- идеалният вариат да не се появяват проблеми в бъдеще. Ако обаче камъните (и най- вече ако са песъчинки) са тръгнали "по трасето" изходът е един: отстраняване на жлъчния мехур! Лапароскопията е един добър вариант. Желателно е операцията да не се отлага във времето, заради опасност при чести жлъчни кризи да се запушат и жлъчните канали. Тогава се налага операция по спешност, която е класическа коремна (по- травмираща за пациента!!!)  Освен това съществува вероятност за увреждане и на панкреаса, което даже е животозастрашаващо.
Не плаша никого, споделям това, което изчетох когато направих жлъчна криза. За по- малко от месец, след като разбрах за проблема си, направих консултации с кого ли не, рових из интернет, и се оперирах (чрез лапароскопия). И съм много доволна от решението си: бе напълно навременно и вече съм много добре (това бе преди почти 3 месеца)

Общи условия

Активация на акаунт