Фитнес за жени???

  • 750
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491
От скоро започнах да посещавам фитнес залата  с цел отслабване и стягане.
Правя по 40 мин кардио тренировка , а после какво????? Аз като цветарка обикалям почти всички уреди, без да съм сигурна дали е правилно. Няма опция да си наема инструктор .....
Каква е вашата тренировка ??
А и нещо не мога да намеря в интернет подобна информация, помогнете

# 1
  • Мнения: 4 678
Като начало обикаляй за да ти свикне тялото и мускулите на натоварването Peace
По-късно си направи програма(сплит)  bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 491
Благодаря ви.
Поци това обикаляне до кога? Как да определя каква да е програмата , точно за това питам?

# 4
  • Мнения: 4 678
Благодаря ви.
Поци това обикаляне до кога? Как да определя каква да е програмата , точно за това питам?
2-3 седмици Peace
Какви са ти целите  bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 143
За човек не влизал във фитнес ще бъде много трудно сам да си състави програма, да я спазва и следи. Лично мое мнение.
http://spidersport.com/studio.php това е фитнеса от който съм най-доволна, персонални тренировки, отделя се особено внимание на всеки и т.н. Дано не прозвучи като реклама, само споделям моя скромен опит. За съжаление в момента съм спряла посещенията си там, но възнамерявам в най-скоро време да ги подновя.  Peace

# 6
  • Мнения: 491
Благодаря ви.
Поци това обикаляне до кога? Как да определя каква да е програмата , точно за това питам?
2-3 седмици Peace
Какви са ти целите  bouquet
Целите - от 68-9 да стана 60 , ръст 174 , и естествено да се стягам същевременно
Не ям тестено,сладко , не пия газирано. Правя си своя диета
За човек не влизал във фитнес ще бъде много трудно сам да си състави програма, да я спазва и следи. Лично мое мнение.
http://spidersport.com/studio.php това е фитнеса от който съм най-доволна, персонални тренировки, отделя се особено внимание на всеки и т.н. Дано не прозвучи като реклама, само споделям моя скромен опит. За съжаление в момента съм спряла посещенията си там, но възнамерявам в най-скоро време да ги подновя.  Peace
Всичко зависи от човека , все от някаде се започва нали?
Не съм от София и няма как да посещавам този фитнес

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 15:14 от Дандулина

# 7
Тези 8 килограма могат да бъдат свалени само с диета! Фитнес тренировките ще очертаят силуета на мускулите. Основното е диетата!!!

# 8
  • Мнения: 491
Тези 8 килограма могат да бъдат свалени само с диета! Фитнес тренировките ще очертаят силуета на мускулите. Основното е диетата!!!
Е да , спазвам диета , но искам да се стегна и оформя .......

Общи условия

Активация на акаунт