Счупено стъкло на фурната на готв. печка

  • 11 273
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже от къде да си намеря стъкло за фурната, защото моето се пръсна, а печката няма резервно? Проблемът е , че печката не е моя, а е в квартирата, в която живеем. Мъжо се помъчи да пригоди едно, но когато стъкларят започнал да го реже се пръснало и то. Модела на печката е стар и супер неизвестен BELLA.
Може ли някой да ми помогне?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
стъклата на фурните не са обикновени, а термични.
Още по-лошото е, че се лепят с термични лепила.
Много не ми се вярва, че ще намерите резервно, но все пак: провери на бул. Мадрид 40.
Успех.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В магазин за камини може би ще намериш  Thinking

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

а аз го прочетох, като магазин за камиОни  Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 166
Точно така-в магазин за камини или във фирма,която изработва такива.

# 5
  • Мнения: 7
Приеми моите съболезнования!Преди години и аз се сблъсках със същия проблем.Печката е производство на ЗЗУ-Стара Загора.От там си купих такова стъкло,бяха останали някакви бройки.Мъжо ми излезе с номера,че по българския държавен стандарт трябва да поддържат резервни части 10 години след производството.Питахме по магазини за камини ,но от там ми отговориха,че не може да се режат тяхните стъкла защото били закалени или нещо подобно.Можело с поръчка,но ставаше въпрос за 60-70лв.Дано се справиш с проблема Peace

# 6
  • Мнения: 215
Благодря момичета, ще попитам в магазин за камини. Опитвахме в магазини за уреди втора употреба, но ударихме на камък, защото размерите не съвпадат.

# 7
  • Мнения: 74
Някой да намери решение на проблема, и аз имам същия проблем ве4е и не знам какво да правя.
Викнах майстор , а той ми счупи стъклото на фурната , и сега няма резервни части  Sick  Rage

# 8
  • Мнения: 721
обърни се към фирмата производител,пък майстора да го заплати

# 9
  • Мнения: 74
Майстора се прави 4е не е той, не мога да го набия, а за фирмата-има ги само в германия , Ално се казват-тук правят само кухни,нямат сервиз за пе4ките

# 10
  • Мнения: 721
natsti ,http://www.alno-bg.com/partners.html-погледни тук

# 11
  • Мнения: 8 999
Всеки свестен сервиз за бяла техника би трябвало да има поглед над тези неща. Потърси добър сервиз или майстор. Той ще знае откъде да се снабди със стъкло.
Аз имах проблем с една никому неизвестна марка пералня. Бях я купувала през първите години след 10 ноември, когато куче влачи - диря няма. Отидох в един голям сервиз /някъде около пазара на Красно село беше/ и попитах. Дойде човек, огледа и след няколко дни набави нужните резервни части за ремонта. Обаче ми излезе колкото половин нова пералня.
Та, не знам дали няма да е по-добре да купите нова печка на хазаите.

# 12
  • Мнения: 1 731
И нас ни сполетя същата беда. newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт