Генетично предаване

  • 1 563
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Казвам се Анелия и съм на 20 години.Имам сериозен приятел на 26 години,с който очакваме бебе(в момента съм във втория месец).Бих искала да попитам дали някоя от вас  знае как се предават чрез гените родителските белези?Причината да задам този въпрос е,че имам страшно остри зъби(предните,които се казват "резци" са остри като бръсначи отдолу и режат,а също така кучешките ми зъби са по-дълги от нормалното и също са много остри) и се страхувам да не би и моето дете след време да се сблъска със същия проблем и да си има неприятности като мен.Ето защо ще съм ви благодарна,ако ми дадете повече информация по въпроса.Ако има някоя майка с подобни на моите зъби,бих се радвала да сподели как се е предало това на децата и...

# 1
  • Мнения: 2 821
 Grinning anelia88, направо като вампирски филм, а..Какво режеш с тези зъби?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И какво ще направиш бе Анелия? Естествено че детето ще наследи вашите черти, но на кого точно, може само да се гадае. А и това със зъбите не е голям проблем. След време може да се направи Пълна промяна на зъбите все пак. Wink

# 3
  • Мнения: 3 675
Анелия, Анелия, виж за какво си се закъхарила, а аз си мислих, че ще питаш нещо сериозно.Имах предвид наследствено заболяване, което наистина е много кофти, ако го наследи детенцето.Това за зъбите не се предава по наследство.По-добре внимавай за наследствени болести и се изследваите за това/най-вече за таласемия/, защото те протичат скрито, а това със зъбите си е бял кахър направо.

# 4
  • Мнения: 583
На вас ще прилича, няма да взема моето ДНК. Дали бебето ще прилича на теб, на баща си, на баба си и т.н, знае само ТОЙ. Мислех, че се притесняваш за нещо сериозно. Здраво бебе ти пожелавам.

# 5
  • Мнения: 3 695
Не се притеснявай за такива глупости, на който и да прилича, за вас ще бъде най-красивото на света.  Flutter А най-важното е да е здраво!  Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не се притеснявай за такива работи ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 7 023
Анелия, лека бременност и здраво бебче ти желая, на кой ще прилича е божа работа.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако бащата е с "тъпи" зъби, има вероятност бебето да е чернокожо, да може да излиза на светло и Уесли Снайпс да му е кръстник.
Разбира се, няма да е зле поне да наследи острите като бръснач зъби от теб.
Ще стискаме палци.

# 9
  • Мнения: 6 441
Доколкото съм запозната с генетиката,трябва бащата да има рецесивен ген(някой от неговото семейство да има същото заболяване и евентуално той да е наследил този ген,без да се прояви),за същото,което не искаш да се предаде на детето,за да може да се прояви.Но незнам дали това важи за зъбките. Rolling Eyes

# 10
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не се притеснявай за такива глупости, на който и да прилича, за вас ще бъде най-красивото на света.  Flutter А най-важното е да е здраво!  Peace

 Peace

# 11
  • Мнения: 805
Наистина ли нямаш какво да правиш по цял ден, че си занимаваш главата с такива въпроси!
За тоя отговор бая ще почакаш....докато родиш, докато поникнат млечните зъби, докато паднат и докато се появат нормалните...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Моли се бебето да ти е живо и здраво това са бели кахъри и козметични "дефекти", ако въобще използвам точното понятие  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 518
Моли се бебето да ти е живо и здраво това са бели кахъри и козметични "дефекти", ако въобще използвам точното понятие  Crossing Arms
Peace
Здраво бебче ти желая, а иначе за вас то ще е най-красивото на света - ще видиш!

# 14
  • Мнения: 8 999
Не разбрах какъв е проблемът с острите зъби - хапеш хора или се самонараняваш? Доколкото знам всеки зъб може да се изпили и да му се облече с коронка в подходяща форма и цвят.
Радвай се на бременността си и отгледай с любов детето си.

Общи условия

Активация на акаунт