с бебешка количка в хипермаркет

  • 2 183
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Въпросът ми е в кои от големите хипермаркети мога да вляза с бебешка количка? Ако въобще някъде пускат. Досега не съм обръщала внимание, но понеже ми се налага да посетя някой такъв магазин и се интересувам. За момента изключвам кенгуру или слинг като вариант.

# 1
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам, само в Метро не пускат. Останалите са ок  Peace

# 2
  • Мнения: 9 776
Благодаря, Блонди! За Метро и аз знам, но и за другите не съм много сигурна.  Дано се включи и друга мама да каже.

# 3
  • Мнения: 2 110
Доколкото знам, само в Метро не пускат. Останалите са ок  Peace
И аз така знам !!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 524
Доколкото знам, само в Метро не пускат. Останалите са ок  Peace
и аз това знам наистина, но уточни хипермаркет?
ако имаш предвид кауфланд и други супермаркети от сорта, мен с количката не са ме спирали в кауфланд, СВА, Фантастико, Била и Хит- там съм била с количката Peace
добре е ако имаш неотворени продукти за бебето да ги оставиш на съхранение- например мокри кърпи, сухи кърпи, за да не стават недоразумения, иначе проблеми не съм имала Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 12 545
В Метро не може.
В Кауфланд, Билла и Хит - съм пазарувала. В Т-маркет също.

# 6
  • Мнения: 668
В Метро не пускат с количка или изобщо малки деца?Предстой отваране при нас и ако немога да отида с детето явно ще ми е трудно да го посетя понеже няма на кои да го оставя newsm78

# 7
  • Мнения: 286
Тук в Пловдивското Метро може да се влиза с бебета, само ако са в кенгуру или столче за кола. За малки деца не знам, мен веднъж ме върнаха с малката, носех си я на ръце и много се ядосах, повече в Метро не ми и няма да ми стъпи кракът Twisted Evil В другите хипермаркети /Била, Кауфланд, Практикер, Алати, Сани/ сме ходили и с количка и на ръце съм я носила, не са ни правили проблем. Даже повечето им колички имат седалки за малки деца и дребната обича да се вози на тях.

# 8
  • Мнения: 9 776
Благодаря на всички Hug! Точно за Кауфланд, Била  и общо взето за споменатите питах.  Ок е щом няма проблеми Peace. За личното ми спокойствие ще оставя всякакъв багаж в колата и само с количката и бебето ще вляза.

В Метро не пускат с количка или изобщо малки деца?Предстой отваране при нас и ако немога да отида с детето явно ще ми е трудно да го посетя понеже няма на кои да го оставя newsm78

В Метро не пускат деца до 7 години мисля, че беше. Но съм виждала бебе в слинг, а сигурно може и с кенгуру. Твоето дете обаче е големичко и няма да го пуснат Naughty

# 9
  • Мнения: 668
Мерси много polin_a  за отговора.Явно нещо не са го измислили както трябва.Поне са могли за направят така,че ако не може да се влиза с тях да има място където да си оставиш детето за 30 мин.Българска работа

# 10
  • Мнения: 4 111
И аз никога не съм имала проблем да вляза в който и да е хранителен магазин, хипермаркет и подобни с количката. Ако сме с колата предпочитаме да се вози в количката за пазаруване.
В Метро не сме пробвали, защото изрично пише, че не допускат малки деца от съображения за сигурност.

# 11
  • Мнения: 27 524
Но съм виждала бебе в слинг, а сигурно може и с кенгуру.

Мен с кенгуруто не са ме пускали  Close
В другите Метро по света няма проблем с децата  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 695
Доколкото знам, само в Метро не пускат. Останалите са ок  Peace
Peace
Влизали сме в Метро с детето в слинг.  Peace

# 13
  • BG
  • Мнения: 1 900
Може с изключение на Метро.

# 14
  • Мнения: 229
само в Метро не може . С кенгуру само

Общи условия

Активация на акаунт