Памперс-бански?

  • 1 007
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте, майчета
разбрах че имало някакви памперси, които били за плаж и басейн, но не съм ги виждала. Някой от вас купувала ли е, имате ли идея къде мога да намеря, защото продавачките ме гледат като извънземно когато попитам и най-важното доволни ли сте от тях.
От проучванията ми разбрах, че единствено Памперс и Хъджис имат такива модели и се внасят в България.

# 1
  • Мнения: 1 289
Аз видях и други марки, по аптеките ги има. Около 60 стотинки е бройката, но не съм купувала.

# 2
  • Мнения: 920
тук в Младост в единия бебешки магазин ги има, ако искаш да ти пиша адреса.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
 "Бенетон" има такива.Виждала съм ги преди време в детски магазин.

# 4
  • Мнения: 2 255
Аз сега като бяхме на морето взех на Калоян на Хъджис, удобни са - добре изглеждат, но се мокрят, като поседи малко във вода и попиват доста. За другите незнам !?

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
Tia ако можеш напиши и на мен в кой магазин в Младост ги има тия памперси, че и аз се интересувам.
Мерси  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 920
Значи в Младост -3 - магазин Ламчо - намира се в бл. 317. Ориентири - пицария Верона - ако се идва от центъра към нея преди блока в който е тя има два жълти дълги по продължение на булеварда - е зад първия е въпросния блок 317.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 621
Tia,много ти благодаря.Знам го много добре Ламчо,но отдавна не съм ходила натам.Поздрави Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 679
Ние си купихме на Бенетон от магазин Бебелан на Плиска. По 41ст.бройката преди седмица. Питах за хъджис, но тази година не са получавали.

# 9
  • Мнения: 4 629
Аз ползвам за сина ми бански с вграген в него памперс. Много е удобно, а ние всеки ден ходим на басейн и много съм благодарна на човека, който се е сетил да изобрети това удобство   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт