Бременност след операция?

  • 713
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
МомиЧета, преди около месец (6.06.) ме оперираха zа отстраняване на миома, понеже докторите смятаха Че това е приЧината да не zабременея блиzо година и половина. Операцията беШе с хистероскоп (т.е. не са ме ряzали, а преz влагалиЩето), а миомата беШе съвсем малка, около сантиметър. Въпросът ми е имал ли е някой подобни преживявания, колко време трябваШе да се паzите след операцията и кога zабременяхте? Благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Мнения: 90
 Съжалявам за операцията ти.Но може и да е за хубаво.Мисля че трябва да изчакаш поне 3 цикъла.Както при кюртаж.
 Успех.

# 2
  • Мнения: 533
Здравей, радвам се, че сте отстранили "предполагаемата пречка". Операциите биват най-различни, затова лекарят, който я е правил, би трябвало да ти каже кога можете да подновите опитите. Сигурно ще е както след кюртаж, но зависи от местоположението на миомата и пр. Какво ти каза лекаря?

Успех!

# 3
  • Мнения: 1 951
Ами каzаха ми три месеца да се паzя. Мен по скоро ме интересуваШе дали има някой zабременял след подобни проблеми... Мисля да попитам и в мамеШкия форум, може би  там някой Ще ми раzкаже от лиЧен опит какво е преживял. Просто се надявам наистина това да е бил проблема и сега всиЧко да се оправи  Grinning

# 4
  • Мнения: 90
 Не мисля че ще имаш пробкем за забременяването стига да имаш нормална овулация.Миомата е физиологична пречка за вгнездяването и след като е отстранена давайте смело напред.
 Успех

# 5
  • Мнения: 533
Не мисля че ще имаш пробкем за забременяването стига да имаш нормална овулация.Миомата е физиологична пречка за вгнездяването и след като е отстранена давайте смело напред.
 Успех

 newsm10 newsm10

И аз мисля, че операцията не е пречка и разбира се, че много хора забременяват след подобни операции Grinning

# 6
  • Мнения: 1 951
Аz zнам Че е така на теория, но е хубаво като го ЧуеШ и от друго място, не само от лекаря. Благодаря zа подкрепата момиЧета и успех и на вас  Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Доколкото си спомням мамчето с ник sunny_zt  е имала подобни проблеми. Тя вече има бебе. Питай я на лични.

Общи условия

Активация на акаунт