"Гинекологично тествани" - що за чудо е това?

  • 2 317
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
В една реклама на превръзки се появява надпис "гинекологично тествани". И се зачудих какво аджеба е това?  Thinking Гинеколози са го тествали върху себе си или тествано по предназначение /другите де са ги тествали тогава - под мишницата? Crazy/? И за какво по дяволите е тествано в гинекологичен аспект?

Според вас какво искат да кажат?

# 1
  • Мнения: 7 723
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking

# 2
  • Мнения: 6 029
Когато ти рекламират крем за лице е дерматологично тестван, отнася се за кожата - тестват дерматолози. Дамски превръзки - онаа ти работа - гинеколог.

# 3
  • Мнения: 1 942
Е да де ама нали ако са тествани трябва да е да не се изринеш т.е. дерматолози.
Дали попиват - е това ли им е работата на гинеколозите  ooooh!

...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking

Даааа сигурно е това дали добре попиват синята течност. Определено нещо такова ще е  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 493
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking
съгласна Peace

# 5
  • Мнения: 6 029
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.

# 6
  • Мнения: 7 723
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling
  Даааааааа,има си точно такава професия. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 405
Трябва да са. Ами ако стане авария с вибратора?
На Милото кой му го е тествал преди това обаче?
Относно превръзките би трябвало и от ХЕИ да се произнесат  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 195
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 646
Безумието на някой рекламист.  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 437
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

твърдо за  Peace
а също да не пускат рекламите от сорта на "...............да помогнем на самолетчето д а литне...............", че се получават конфузни ситуации Laughing

# 12
  • Мнения: 71
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Мдаааааа.... "Мамо, това памперс за мами ли е ? Като се напишкаш?"....  newsm78 а ходи преглъщай след това! hahaha

По темата: това ми напомня на индивидуално тестваните ректални термометри

# 13
  • Мнения: 3 405
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Децата трябва да знаят всичко  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 370
Преди няколко вечери пазарувам в Пикадили. На края на стелажите за козметика и дамски санитарни м-ли девойка прави промоция на едни много известни "хвърчащи" превръзки. Mr. Green Промоцията се състои в изливане на въпросната синя течност в/у превръзка, тоест, девойката искаше да ми го демонстрира как точно се случва. Mr. Green
Избухнах в неистов смях, помня, че и други се подхилкваха.

Измислилият тази промоция направо е изхарчил отпуснатия му бюджет е така, на, дай промоция-на промоция. Mr. Green И копи-пейст на въпросната тъпа реклама, обаче действието ти го развиват не на екран, ами в супермаркет. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт