Искам помощ за организаиране на благотворителен концерт

  • 2 227
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 918
Здравейте милички,не знам дали тук му е мястото ,но пускам темата.
Искам да ми помогнете,21-ви новмври е световен ден на муковисцидозата( в подписа ми имам клипче относно заболяването).Нашата асоциация е едва прохождаща и нямаме опит.Искаме да орагнанизираме някакво събитие с което да отбележим деня ,пък и паралелно с това да съберем средства за болните ни дечица.Питам как или кой може да ми помогне да се организира и усъществи такова събитие-благотворителен концерт или нещо подобно.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте милички,не знам дали тук му е мястото ,но пускам темата.
Искам да ми помогнете,21-ви новмври е световен ден на муковисцидозата( в подписа ми имам клипче относно заболяването).Нашата асоциация е едва прохождаща и нямаме опит.Искаме да орагнанизираме някакво събитие с което да отбележим деня ,пък и паралелно с това да съберем средства за болните ни дечица.Питам как или кой може да ми помогне да се организира и усъществи такова събитие-благотворителен концерт или нещо подобно.
Благодаря предварително!  bouquet

Ани,звънни ми,моля те защото нямам време да пиша Close

# 2
  • Мнения: 3 634
Писах ти ЛС!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 877
Момичета,много ще съм благодарна на тези,които вече са организирали такива събития,да пишат тук!Мисля,че ще е от полза за много нуждаещи се и прохождащи в тези начинания.Ние от коледа365 също искаме да организираме благотворителен концерт,но не знаем как се прави.

# 4
  • Мнения: 3 634
Нина, аз с удоволствие бих споделила своя опит, но проблемът е че колкото и общи неща да има все пак е доста различно. Най-много зависи от каузата и организацията, която е поела инициативата. В този смисъл полезното за един ще се окаже абсолютно непрактично за друг. Едва ли има нужда да им казвам на тези момичета, които сега набират сили, къде се правят билборди...

Вероятно темата може да съществува със "запис" на потребители, които биха желали да подпомагат подготовката на такова събитие.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 877


Вероятно темата може да съществува със "запис" на потребители, които биха желали да подпомагат подготовката на такова събитие.  Peace
Ами нямам против разбира се...всичко ще е от полза

# 6
  • Мнения: 1 877
И все пак ще е интересно да споделят опита си тези,които вече са правили благотворителни концерти.Например аз се вълнувам от това къде са склонни да отпуснат зала(салон) без наем,има ли специалисти,които са готови да работят без хонорар - озвучители и т.н.?Предполагам,че ще изникнат още въпроси

# 7
  • Мнения: 3 634
Всичко много зависи от каузата, Хелта. Това, че някой е подкрепил нас не означава, че ще се включи в друга кауза. Нещата се решават на момента и според мястото/времето. Аз мога да ти кажа например безплатна зала във ВТ, но на теб да ти трябва в Сф. В нет-а има много материали "Как да организираме пресконференция" и т.н. Звучат общо преди да започнеш да подготвяш едно мероприятие.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт