Една година кърмене!

  • 984
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Ами - това е Grinning.
Дойде и моят ред да се похваля - от утре ще си имам вече едногодишно кърмаче.
Не се и надявах в началото, че ще мога да кърмя Ралица толкова дълго /според тогавашното ми мнение/, а и имах предишен само 7 месечен опит с баткото.
Но, благодарение на този форум и благодарение на примера на майките от ЛЛЛ-срещите , разбрах, че това не е невъзможна мисия, а най-нормалното взаимоотношение между мама и бебе, даващо освен храна, много топлина, обич, ласка и удоволствие Grinning

Така, че, момичета, благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 156
Браво, Буболечо! На мен също този форум много ми помогна. Аз кърмих 10 месеца въпреки, че работих от първия месец след раждането. Ще успееш още да продължиш. Кърменето е много  приятно и болката в  началото бързо се забравя! Peace

# 2
  • Мнения: 1 674
Браво!А ще продължаваш ли да кърмиш?Виж ми лентичката.Аз още я кърмя ненаситницата. Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Браво!А ще продължаваш ли да кърмиш?Виж ми лентичката.Аз още я кърмя ненаситницата. Mr. Green
Grinning О, Ралица все още няма намерение да се отказва /аз също Simple Smile/ На ден ни се събират  три "сериозни" кърмения плюс няколко "посуквания" плюс поне едно нощно ... За момента крайният срок е в необозримото бъдеще ...

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво Hug
И на мен този форум много ми помогна Peace

# 5
  • Varna
  • Мнения: 603
  bouquet И от нас едно голямо БРАВО!

# 6
  • Мнения: 5 391
Поздравления!  bouquet
Вървим по вашия път Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: 317
  bouquet Успех и занапред!
И на мен много ми помогнаха момичетата в този форум. Благодарение на тях  и ние продължаваме кърменето.

# 9
  • Мнения: 543
Айде честито Simple Smile

И ние ви дишаме във врата, ей Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Поздравления   bouquet

И весел купон утре Wink

# 11
  • Мнения: 349
 smile3501  много се радвам за вас.

Ние също се кърмиме. Надявям се  да бъдем като вас.


И от нас    bouquet
 

# 12
  • Мнения: 721
Поздравления и за двете ви!

И аз бях много щастлива когато щерката навърши годинка и още се кърмехме. Не мога да повярвам, че все още се кърмим, тъй като бяхме разделени за седмица, но не успяхме да се "забравим"  Heart Eyes

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ха честито! Да ти е здраво и щастливо кърмачето!  newsm38

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Благодаря на всички за милите пожелания  Grinning!
/И обещавам да те стигнем, Пепеляшка!/

Общи условия

Активация на акаунт