Щастлива съм!

  • 4 491
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
вече година стана както се разделихме с бившия.спя спокойно през нощта.децата ги отглеждам с майка ми.имам много свободно време,дори си намерих работа.
това лято се срещнах с един мъж.влюбих се.летях.живота ми е различен сега.почувствах се жена.разхубавих се.започнах да се усмихвам и без повод.
бившия разбра за новия .новия знае за бившия.сега получавам интерес и от двете страни,внимание.
вече не обичам бившия и не страдам.израстнах.давам му децата от време на време.вече не треперя като говоря с него,а той ме гледа  в очите и много се старае да се държи добре.
живота ми се подобри след раздялата.махнах се от форумите за самотни родители,защото не се чувствам вече такава.форумът много ми помогна,за което съм благодарна на създателите му!но вече съм голяма и мястото го отстъпвам на друга.
а вие?не сте ли щастливи сега повече от преди?

# 1
  • Мнения: 2 175
Поздравления!
Радвам се за теб! Hug

Обаче..е малко..нетактично да го обявяваш точно тук, в този раздел - след като сама твърдиш, че не се чувстваш такава.. Peace

И аз не се чувствам самотна майка..може би защото ми е сравнително отскоро и още не съм осъзнала ситуацията? Не, напротив - аз си я избрах..
Не мога да кажа още дали съм щастлива - в период на нагаждане и изграждане съм..
Радвам се, че отдавна не съм ронила сълзи..Че момчето ми добре се адаптира..Че започнах да спя добре и че все още не съм го закъсала финансово..)))

# 2
  • Мнения: 393
И аз се радвам за теб! Дано щастието продължи дълго,дълго,вечно! Hug



 И дано миналото и уроците от него да не се забравят,а да ни помагат да сме по-добри и сърдечни родители,приятели,хора....

# 3
  • Мнения: 9 990
...което за пореден път доказва, че щастието ви се определя от вниманието на Мъжа.Когато го няма е зле.Когато се появи-става добре.Т.е. докато сам блъскаш и вирееш е зле.
Успех! Peace
пп-не факта, че е минала една година, а факта, че имаш гадже е  повода за щастие Laughing

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 13:15 от пенелопа

# 4
  • Мнения: X
епа, то си е хубаво да не си сам, кво
остава и да се оплакват хората
то тогава вече ще е наглост

# 5
Деси, ти с твоята откровеност и чистосърдечие си го заслужаваш!!! Къде се изгуби? Пиши по често, липсваш на някои съфорумки - визирам себе си  Simple Smile

# 6
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
По-щастлива - не, но по-спокойна - определено.
Нови проблеми изместиха старите, ама поне тези новите сама си ги създавам, не разчитам на бившия  Laughing
Радвам се за теб, дано скоро и аз така.

# 7
  • Мнения: 111
Радвам се за теб, Десилоша!   bouquet
Пожелавам ти завинаги да се чувстваш така!
Аз съвсем отскоро съм сама и не бих казала, че съм особено щастлива. Надявам се след време да свикна с тази ситуация и да постигна вътрешен мир.
А що се отнася до връзка - мисля, че не бих допуснала вече мъж до себе си. Не знам, просто така се чувствам... 

# 8
  • Мнения: 357
И аз съм щастлива!
И не виждам нищо лошо в това, нито във факта, че го споделяш тук!
Напротив, мисля, че този форум е място да споделяме, а не да се оплакваме. Когато аз бях току що разведена четях и пишех тук много интензивно, споделях и много се кефех, когато някоя от вас сподели, че все пак е намерила човек, който да я цени и да приема детето й, това ми давеше надежда, че и на мен някой ден може да се случи.
И друг път съм го казвала, първо беше спокойствието от това, че дразнителя е отстранен, после се научих да живея сама със себе си, да ме радват детето, работата, приятелите, за мъж неисках да чуя, сега съм щастлива, имам и човек до себе си. Но всичко си дойде с времето! Изстрадах си и тази връзка, заслужих си всеки един момент щастие!
И не се чудете на Деси, че рядко пише, ето, аз самата цяло лято не съм имала време да вляза във форума, не че неискам, просто в момента имам доста повече ангажименти в работата и в същото време балансирам между детето и приятеля ми, старая се никой да не е ущетен!
А щастието, то никога не е пълно, винаги искаме още нещо, винаги към нещо се стремим и в това е смисъла на живота ни, но всъщност аз мисля, че щастието е в самите нас!!!

# 9
  • Мнения: 451
...което за пореден път доказва, че щастието ви се определя от вниманието на Мъжа.Когато го няма е зле.Когато се появи-става добре.Т.е. докато сам блъскаш и вирееш е зле.
Успех! Peace
пп-не факта, че е минала една година, а факта, че имаш гадже е  повода за щастие Laughing
Защо ми се струва,че лъха ирония от поста ти....или може би аз не съм права ?
Не съм запозната с детайли от живота на пишещите ,а и не мисля,че е необходимо. Но имам спомен,че точно ти не живееш сама...Много се радвам за теб,ако си успяла да не идентифицираш щастието си с Мъжа .
Е,аз съм сама,без съпруг и без гадже и повярвай ми, съм щастлива,но човек е социално същество и каквото и да си говорим колко сме силни, всеки иска да има опора до себе си.Някого с когото да сподели,някой ,който да го прегърне. Това важи и за мъжете и за жените.И без това да е самоцел е напълно нормално,когато срещнеш такъв човек да се почувстваш още по-щастлив,по-завършен...

# 10
  • Мнения: 145
 Hug много много щастие ти желая

# 11
  • Мнения: 9 990
...което за пореден път доказва, че щастието ви се определя от вниманието на Мъжа.Когато го няма е зле.Когато се появи-става добре.Т.е. докато сам блъскаш и вирееш е зле.
Успех! Peace
пп-не факта, че е минала една година, а факта, че имаш гадже е  повода за щастие Laughing
Защо ми се струва,че лъха ирония от поста ти....или може би аз не съм права ?
Не съм запозната с детайли от живота на пишещите ,а и не мисля,че е необходимо. Но имам спомен,че точно ти не живееш сама...Много се радвам за теб,ако си успяла да не идентифицираш щастието си с Мъжа .
Е,аз съм сама,без съпруг и без гадже и повярвай ми, съм щастлива,но човек е социално същество и каквото и да си говорим колко сме силни, всеки иска да има опора до себе си.Някого с когото да сподели,някой ,който да го прегърне. Това важи и за мъжете и за жените.И без това да е самоцел е напълно нормално,когато срещнеш такъв човек да се почувстваш още по-щастлив,по-завършен...


Ми лошо, ако ти се струва.Това не е така.Т.е не иронизирам.Просто исках да покажа защо други НЕ са щастливи и когато тук споделяха бяха наритвани като черногледи и как само мрънкали.Та-мрънка се като си сам и е трудно-нормално.Когато имаш Мъжкото рамо мрънкането се пренася в друг подфорум-я ДиС, я готварския.Много ОФФ е, но дано е знак.Щото много от несписващите затова не списват, а не защото вече са щастливи.
И именно защото мога да направя разлика, щото съм била от двете страни.Достатъюно дълго, за да оценя.
И ако бях иронично настроена нямаше да пожелая Успех, ама това както винаги се пропуска.
Лек съботен следобед желая. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 433
Деси, всичко най-хубаво ти желая. Изживявай връзката си, както я чувстваш. Радвай се на живота и децата ти и късмет   bouquet

# 13
  • Мнения: 4
но вече съм голяма и мястото го отстъпвам на друга.
Браво, момиче! Не те познавам, не зная историята ти, но се радвам, че си постигнала баланс!

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 07:59 от fella

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
Деси, и аз ти пожелавам успех и късмет! Обаче някак не ми хареса изхвърлянето - вече не влизам във форумите на самотни родители и т.н....Малко звучи като старата поговорка - Да изтъчеш платното и да ритнеш кросното! Когато си имала нужда винаги си намирала опора във форума...а сега вече - ааа, станах голяма работа, отстъпвам си мястото да следващата...ще ме прощаваш - жена в криза, нещастница или каквото там си го намисляш...а аз отивам в ДиС да нищя клюки от рода на "как да задържим мъжа завинаги на всяка цена"....щото иначе самотния форум ме чака.... Naughty
Мисля, че има доста момичета тук, които имат и нови връзки и семейства, но някак намират една идея по-деликатен начин да го поднесат! Колкото до времето прекарано тук - аз отдавна не мрънкам във форума, минавам, когато имам време и се чувствам напълно самодостатъчна и щастлива и без мъж!
Хайде още веднъж - щастие и късмет....и след като мястото ти вече е заето тук....

Общи условия

Активация на акаунт