магазин БАНБОЛИНО в бургас

  • 1 927
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
мили мам4ета кажете си мнинието за магазина за самата  стока и за отношението на персонала .азопределено сам изклю4ително доволна

# 1
  • Мнения: 1 672
от обслужването съм доволна,от стоката също поне от това което съм купувала,но е прекалено натрупано вътре.Има много стока ,а мястото им не е достатъчно


и магазина се казва БАМБОЛИНО оправи си заглавието

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 12:57 от Силвето_85

# 2
  • Мнения: 1
мили мам4ета кажете си мнинието за магазина за самата  стока и за отношението на персонала .азопределено сам изклю4ително доволна

# 3
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
къде се намира този магазин и каква стока предлага,цени?

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Имат хубава стока, но отношението на персонала е под всякаква критика, сложили едни момичета, които хал хабер си нямат какво продават, да не говорим за размери или някакви функции на стоката. И силно съм разочарована от управителя на магазини. То бива бива лъжи, ама чак толкова.  Naughty

А специално пусна тема, за да направиш реклама на магазина ли?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1
за какво мие да правя реклама на магазина .просто искам да видя дали и други са доволни

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
за какво мие да правя реклама на магазина .просто искам да видя дали и други са доволни
Ами, и аз не знам за какво ти е, но е достатъчно човек да ти погледне публикациите Mr. Green
По темата - не съм доволна - наблъскано, не можеш да влезеш с количка и се сблъскваш със супер некомпетентни и незаинтересовани продавачки /наблягам на думата "продавачки", защото имат претенции да са консултант-продавачки, но са мноооого далеч от "консултант"/

# 7
  • Мнения: 141

Имат хубава стока, но отношението на персонала е под всякаква критика, сложили едни момичета, които хал хабер си нямат какво продават, да не говорим за размери или някакви функции на стоката. И силно съм разочарована от управителя на магазини. То бива бива лъжи, ама чак толкова.  Naughty

А специално пусна тема, за да направиш реклама на магазина ли?  newsm78

Аз не съм от Бургас , но съм пазарила от там от необходимост добре зареден магазин спор няма ще намериш каквото търсиш, но продавачките  Close ужас #2gunfire #2gunfire #2gunfire
а много важно е да отбележа,че торбичките се заплащат, иначе не ти дават, 5 пюрета мога ли да ги нося в ръката си #Crazy

смятам,че е достатъчно

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 696
а, да, верно, това за торбичките бях го забравила  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ

# 10
  • Мнения: 5 539
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ
Аз лично съм далеч от магазина, защото живея в центъра, и по тази причина съм влизала там 1-2 пъти. Но никога не ми се е случвало в бебешки магазин да ми искат пари за торбичка. Пазарувам от Йори, Тоболино, Полием и няколко други неизвестни магазинчета.
Шуши, вече и за слепите е ясно, че имаш силна връзка с този магазин. По-добре се вслушайте в критиката на клиентите си, за ваше добро е.

# 11
  • Мнения: 2 085
......... По-добре се вслушайте в критиката на клиентите си, за ваше добро е.
мдааа, и 6u6i82, погрижи се за правописа си  ooooh!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Шуши, пазарувам от три детски магазина в "Славейков" и в нито един от тях не са ми искали пари за торбички. Въпросът не е само в стотинките, но четейки мненията ти едва ли ще разбереш какво се опитваме да ти кажем Tired
И понеже си зачекнала темата за продавачките - да, не са никакви консултанти Naughty Не знам от какво точно съм далеч, но знам какво очаквам, когато влизам в даден магазин и вашият не оправдава очакванията ми. Освен това и в останалите магазини работят продавачки, и не е трудно да направиш сравнение Peace

# 13
  • Мнения: 493
Шуши и на всичкото отгоре продавате пюрета с изтекъл срок на годност.Мога да ти кажа дори за кои става дума-кашите на нестле в бурканчета.То аз съм си виновна,че не гледам срока на годност,но просто не съм предполагала,че може да се случи подобно нещо.

# 14
  • Мнения: 388
Живея в Меден рудник и два пъти пазарувам в месеца от там!
Много съм доволна и от персонала и от стоката която предлагат!
Единствено не съм на Мнение че трябва да се плаща ТОРБИЧКА- на която е Рекламата на Магазина.

Никъде не ми дават подмяна на стока 10 дни. АКо не стане да я сменят! От това съм страшно доволна.
А цените са по ниски от Меден рудник.

Общи условия

Активация на акаунт