Уголемяване на устни за постоянно

  • 29 556
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте!
Вчера си попълних устните с хиал. кис.-Рестилайн,много ми хареса как ми изглеждат устните,просто страхотно.
Но ми се иска да си ги уголемя за вечно.Знам,че силикона е забранен,но все пак има ли начин за постоянно уголемяване.
И все пак разбрах,че има лекари които все още работят със силикон въпреки че е забранено.
Ще съм много благодрна за някакво инфо Hug
Мерси!

# 1
  • Мнения: 183
Виж тук.
Но е някакъв силикон...

http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=112

# 2
  • София
  • Мнения: 38 203
Силикона е забранен основателно, защото стават такива ужасии, че не ми се говори /виджала съм/. И няма оправяне после. И стои ужасно.
Проучи още въпроса - има други постоянни филъри.

# 3
  • Мнения: 2 229
...
Проучи още въпроса - има други постоянни филъри.

Какви?
Почти съм сигурна, че няма, всички, освен силикона са временни.

...
И все пак разбрах,че има лекари които все още работят със силикон въпреки че е забранено.
...

И ти би ли отишла при такъв? #Crazy Който слага силикон, въпреки че е забранено???
След всичко, което се изписа в нета, и по телевизиите говориха, как може изобщо да си помислиш да си слагаш силикон в устните!? ooooh!

Единственият вариант е през няколко месеца да си слагаш хиал. киселина, след като ти харесва резултатът. Защо си мислиш, че силиконът или друг филър "за постоянно" ще седи по същия начин?! Най-вероятно няма, как не те е страх да си сложиш нещо завинаги, без опция за коригиране, след като не можеш да знаеш как ще изглежда!

Радвай си се на устните сега и не се занимавай с глупости, за да не съжаляваш после! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 265
Няма постоянни филъри. Има силикон, има и операции.

Да си жива и здрава, слагай си хиалуроновата киселина през няколко месеца, какво толкова  Peace Аз така правя вече година (т.е. 3 пъти до сега) и въобще не искам по-постоянно от това.

# 5
  • Мнения: 45
Angel_Face,погледни във форумите за пластична хирургия на www.tialoto.bg
има доста изписано за силикона в устните и въобще за методите на уголемяване.
Друг траен метод овен силикон или операция няма.Чух и за поставяне на имплант.
Аз лично съм със силикон от 2 години,но малко кубици.Нямам оплаквания до сега,но не знам за в бъдеще.
Надявам се всичко да е наред все пак Simple Smile
Това съвсем не означава,че го препоръчвам...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 781
Мисля, че т.нар. липофилинг - попълване със собствена мастна тъкан, е траен метод, но не знам дали е за постоянно - май е за няколко години.

# 7
  • Мнения: 78
едно въпрос-че къде  направи манипулацията и колко ти излезе?

# 8
  • Мнения: 142
Здравей,аз си направих подобна интервенция при д-р Ивайло Рачев в Плевен -той е направил устните на доста от фолкдивите.При мен случая беше такъв че горната ми устна беше толкова тънка че ми беше като трън в очите.Той ми каза че това което ми слага се разгражда с течение на времето,но ат отгава минаха към 3 години и не виждам промяна.Така че има и продукти които издържат бая време-това беше течно и беше в някакво малко шишенце,което той отваряше и дърпаше в спринцовката.
Дано съм ти била полезна Peace

# 9
  • Мнения: 606
Здравей,аз си направих подобна интервенция при д-р Ивайло Рачев в Плевен -той е направил устните на доста от фолкдивите.При мен случая беше такъв че горната ми устна беше толкова тънка че ми беше като трън в очите.Той ми каза че това което ми слага се разгражда с течение на времето,но ат отгава минаха към 3 години и не виждам промяна.Така че има и продукти които издържат бая време-това беше течно и беше в някакво малко шишенце,което той отваряше и дърпаше в спринцовката.
Дано съм ти била полезна Peace
А с какво ти ги попълни,някакъв вид хиалурон ли?И каква е цената?

едно въпрос-че къде  направи манипулацията и колко ти излезе?
палах център 490лв обаче след около 2-3 седмици пак трябва да отида да ми сложат още половин ампула

Angel_Face,погледни във форумите за пластична хирургия на www.tialoto.bg
има доста изписано за силикона в устните и въобще за методите на уголемяване.
Друг траен метод овен силикон или операция няма.Чух и за поставяне на имплант.
Аз лично съм със силикон от 2 години,но малко кубици.Нямам оплаквания до сега,но не знам за в бъдеще.
Надявам се всичко да е наред все пак Simple Smile

Това съвсем не означава,че го препоръчвам...
Къде ти ги правиха и колко парички излиза силикона?

# 10
  • Мнения: 606
еии това много готино ми звучи
има ли някой по запознат с това?

# 11
  • Мнения: 183
еии това много готино ми звучи
има ли някой по запознат с това?





Най-добре питай тук:
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24

# 12
  • Мнения: 868
Момичета, недейте. Постоянно не е задължително добре. Ами лицето се променя като остаряваме и постоянно уголемени устни биха променили структурата на лицето по непредсказуем начин.

Силиконът е наистина постоянен,  и може да се намери нелегално, но няма никакви изследвания които показват какво се случва след 10 или 15 години, какви бучки или деформации могат да се образуват. Единственият начин да се коригира силиконова инжекция е чрез операция, и хирурзите които са добри в рязане на устни в света се броят на пръсти. 

П.П. Това, което наричате липофилинг е доказано, че не се задържа в устните.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 04:55 от Pixie

# 13
Аз също исках да си сложа силикон в устните,но... много бързо се отказах когато Д-р по естетична медицина ми обясни за какво става въпрос,и как идват момичета да си го махат.А махането е почти невъзможно,може да се разбие (до някаде) със инжекции и различни разтвори. Толкова много исках, но повярвайте ми отказах се за секунди,когато разбрах как силикона се деформира,изкривява и се разнася по брадичката и носа,гледах и снимки в интернет,ужасно е.
Сложих си хиалуронова киселина  и съм много доволна, заслужава си всяка година да давам по 500-600 лв. за киселина отколкото да дам 2.000- 3.000лв.на веднъж и цял живот да съм като зомби..
 Grinning Money

Общи условия

Активация на акаунт