Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Аз съм в процес на развод с бащата на детето ми и в същото време се виждам с друг мъж. Този човек ме кара да се чувствам много добре, след всяка среща с него усещането вътре в мен е много хубаво.Страх ме е да не сгреша, за да не страдам отново. Какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Никой никога не знае дали ще сгреши или не предварително. Така, че давай смело напред, времето ще покаже какво ще стане! Успех! Peace Винаги подхождай позитивно...прави каквото трябва, да става каквото ще! Wink

# 2
  • Мнения: 357
Не се страхувай, в момента имаш нужда от такъв човек! Само бъди предпазлива, не се хвърляй много на дълбоко, остави нещата да се случват постепенно. В момента си доста уязвима, изчакай и времето ще провери връзката ви.

ПП Това от собствен опит! Аз също започнах връзката си още по време на развода, но той беше 2 години в чужбина, поддържахме връзка непрекъснато по телефона, като си дойде минахме през един куп интриги, за да достигнем до сегашното положение! Но си заслужаваше, повярвай ми!

Късмет ти желая!   bouquet

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Докато се разделях с бащата на Вики се влюбих (сега осъзнавам глупаво) в друг мъж.
Явно съм имала нужда от тази емоция - да се чувствам желана, обичана, да знам, че още мога да бъда харесвана...
Връзката ни не се разви добре, а аз може би си втълпих чувствата към него, повече отколкото бяха реалните.
Така загубих година.
След като се съвзех и заживях щастливо с идеята че съм сама, наслаждавах се на себе си, на спокойствието си и неангажиранноста си, се запознах с настоящият си съпруг.
Вярно - хареса ми от пръв поглед, но бях много, много предпазлива. Първите няколко месеца дори пред себе си не исках да призная, че имам чувства, за да не се разочаровам. Подлагах го на доста тестове (както и той мен със сигурност), как би реагирал в различни ситуации, как се отнася със сина ми...
Отпуснах се и си признах, че го обичам, чак когато заживяхме заедно... и въпреки това дълго време не ми се вярваше, че не сънувам, а е истина.

# 4
  • Мнения: 4
щом си влюбена, защо ти е мнението на другите. и да ти казват, остави го, едва ли би направила това!
Я си живей живота! каквото и да стане, поне ще знаеш, че си опитала  ново начало, била си щастлива, та дори  и за мъничко!

# 5
  • Мнения: 15
Проблема е в това,че живееш в бъдещето и това те плаши...отдай се на мига!!! Peace

# 6
  • Мнения: 1 258
 nus4ito ,всеки има нужда да преживее неуспехи преди да срещне точния човек или в твоя случаи мъжа с главно М!Действай на малки  крачки и времето ще покаже за какво иде реч.аз също преживях провал.все още ми е кисело и споделих във форума.Момичетата ми дадоха нови сили и продължавам живота си с пълна пара.Не плащам данък обществено мнение.Надявам се и ти.Продължавай напред и ще видиш какво ще излезне от това.  bouquet

# 7
  • Мнения: 385
Дори и нищо да не се получи от тази връзка, най-малкото ще ти помогне по-лесно да преодолееш раздялата със съпруга си. Така че според мен нищо не губиш. Успех Peace

# 8
  • Мнения: 165
Не знам какво да те посъветвам, освен да се забавляваш, колкото може. Имаш нужда от добри емоции. Ако имаш някакви съмнения относно него, запази малка дистанция. Няма да навреди, така хем ще си по-спокойна, хем ако те разочарова (дано не стане), няма да си наранена.

# 9
  • Мнения: 2 451
Да, но защо трябва изобщо да "подхождаме" по какъвто и да е начин?
"Изпепеляваща любов" ли да търсим, че защо, нейната основна функция е да изпепелява.
Просто искай, позволи си да си добре най - после.
Пък  с настоящия, с развоя на отношенията и прочие неща, от които се страхуваш - каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт