Изгубване на глас

  • 3 731
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте.  Проблема е такъв че сина ни , който е на 11 месеца започна да говори един вид с мутирал глас. Водихме го на педиатър , изписа му някакви ампули и каза да му даваме 2 пъти дневно Панадол в период за 3 дни. Така и стана , отидохме пак на педиатър и вече гърлото му се беше оправило и всичко си му беше наред , но гласа си остана такъв дразнещ гърлото. Пие чайчета само , не диша студен въздух , винаги е топло около него , така че не говорим и за настинка в случая. Интересува ме дали може да препоръчате някой бабин лек , за да му мине гласчето на душицата ,защото се усеща че това дразнене с висок тон , не му допада. Не говори постоянно с дразнещия глас , а само след като се смее много и като се радва на разни неща. Мерси за съветите, Поздрави.

# 1
  • Мнения: 1 334
Ами и на моето дете му беше спаднал гласа преди 2-3 месеца мисля и му давах витамин Ц и му правих нещо като инхалации над гореща вода и топли вани. Оправи се 4-5 дни.

# 2
  • Мнения: 32
Давахме му и витамин Ц и инхалациики имаше , същата работа. Явно ще трябва да продължим с мекия режим и да му минава възможно най - бързо. Мерси за отговора

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ами консултирайте се с лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз за паднал глас давам хомеопатичните Хомеовокс или Хомеожен (на средния ми син често му пада гласът, без да е болен). Действат безотказна. Само попитай в аптеката дали стават за толкова малко дете, макар да не виждам пречка!

# 5
  • Мнения: 941
Аз за паднал глас давам хомеопатичните Хомеовокс или Хомеожен (на средния ми син често му пада гласът, без да е болен). Действат безотказна. Само попитай в аптеката дали стават за толкова малко дете, макар да не виждам пречка!
и ние с това им оправихме гласчетата и на двете дребосъчета точно преди две седмици

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
само лекар може да ти каже с какв ода го лекуваш. за бабин лек не знам.
сина ми имаше възпаление на ларингса преди време и гласа му беше спаднал. оправи се след като пи няколко дни сироп калциев глюконат лактат. но това го казвам за неговия случай, въпреки че този сироп е хранителна добавка.
а какви ампули са изписали на твоето дете?

Общи условия

Активация на акаунт