Отговори
  • Мнения: 1 208
Здравейте !
Знам,че като се прави тест за овулация не трябва известно време  преди това да се пие вода.Аз от няколко дни съм на диета и пия доста вода и тестовете са засега -.Въпроса ми е дали след като пия толкова вода ще покажат вярно?

# 1
  • Мнения: 1 334
По правило не се приемат течности 3-4 часа преди тестването.Защото урината се разрежда,съответно и хормона ЛХ Peace

# 2
  • Мнения: 1 208
Да и урината е една бяла  Laughing Значи двата теста,които правих може и да не са отчели вярно.

# 3
  • Мнения: 3 215
Ще ти кажа аз от много четене и пробване какво установих - най-показателен е тестът между 14-14.30ч. Аз лично спирам да пия течности към 10ч,а последно ходя до тоалетна най-късно към 11.30ч.Този месец тестовете ми отчетоха без никакво съмнение,така че смятам и занапред да действам по същата схема (дано не се налага дълго да се тествам,де  Praynig) Правила съм тестове и вечер, и надвечер, но тези около 14-14.30 бяха най-показателни.Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 1 208
да и аз ги правя в това часово време но тогава и аз спирам водата  Laughing поне до теста.Благодаря ви  bouquet и дано по-малко тестове правим

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
По правило не се приемат течности 3-4 часа преди тестването.Защото урината се разрежда,съответно и хормона ЛХ Peace

Да по правило е така, но аз не съм се съобразявала с това  Peace

# 6
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
По правило не се приемат течности 3-4 часа преди тестването.Защото урината се разрежда,съответно и хормона ЛХ Peace
Peace С пожеланието да не ти трябват тестове от другия месец! Hug

# 7
Здравейте, аз ги правих към 11 ч. сутринта и съм се ограничавала от към приемане на течности, но тази втора черта никога не стана по-наситена от контролната  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт