OLD NAVY, GAP--размери на дрешките им

  • 1 176
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здр.--мисля да си поръчам дрехи но някой има ли някой представа уголемени или умалени са те--ще поръчам от Сащ

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Имам доста неща , купени от Щатите от Old Navy и детската номерация си е съвсем нормална, нито са умалени , нито уголемени , но женските дрехи ми се струват една идея по - големи от нашите. За мен дънки там няма , нулата ми е голяма ,  а тук нося 26 - 27 номер. Тениски си купувам XS . Дестките обувки не са с конкртна номерация, а са за 2-годишни, 3-годишни и т.н. , тоест на късмет е .
GAP , въпреки, че там се смятат за по - качествена марка аз лично не ги тача .
Това е , което се сещам в момента .
Надявам се да съм била от полза   Peace

# 2
  • Мнения: 202
Много благодаря--то без това повечето неща които си харесах са на Old Navy-имат доста намаления Money

# 3
  • Мнения: 5 255
Гугъл знае всичко  Peace цък

# 4
  • Мнения: 653
в сайта на ГАП има чудесна таблица за размерите - най-добре по нея гледай
аз за моя син поръчвам размер 3 години
лятото носи едни сандали номер 9 - от Бг номерацията носи 25
специално за обувките има за разпечатване нещо като стелка, стъпва детето и виждаш кой номер е
а за дрешките - превръщаш от инчове с см и от либри в кг и преценяваш

# 5
Момичета как си пазарите след като исках да се регитрирам не ми позволи .Излиза само ,че в района на САЩ изпълняват поръчки
Благодаря

# 6
  • Мнения: 2 529
Момичета как си пазарите след като исках да се регитрирам не ми позволи .Излиза само ,че в района на САЩ изпълняват поръчки
Благодаря

Да, само там можеш да си ги поръчаш, но не знам как стои въпроса с европейските магазини на GAP. Te пък сигурно не предлагат он-лайн пазаруване.  Thinking Кога ли ще отворят един магазин и в София най-накрая, аз съм доволна от марката. Според мен като стил и качество марката е подобна на Benetton от европейските.

# 7
синът ми е очти на 3г. и му заспиват 3Т на едните и ХS на др.

# 8
  • Мнения: 5 255
Има магазини, които продават и от двете марки през ebay и доставят до БГ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт