Спонтанен аборт???

  • 1 130
  • 13
  •   1
Отговори
Моля, преместете темата, ако не е на място, или пък ме насочете към съществуващи вече теми, толкова съм притеснена, ядосана, бясна, че....... просто нямам думи...
Бях сигурна, че съм бременна за трети път - опънати до пръсване гърди, дразнещи миризми, газове...
И понеже "поръчвахме" бебе-момиче, правех тестове за ову с Clear Ovu Test, към който е приложен и тест за бременност.
Та, два такива - отрицателни, ок. 2 дни преди датата на лелката...
Но аз бях убедена, имам опит, все пак, едва ли съм се заблудила.
Е, да ама вчера следобед - страхотен скандал! (Темата няма значение)
До вечерта - контракции, после болки, после прокървих (смесено слуз и кръв), а тази сутрин вече ясна кръв...
 Cry
Толкова го мечтаехме това момиченце...
Добре, че съпругът ми поне не знае...
С момчетата стана почти веднага, а и ядове през бременностите не съм имала. За това бях спокойна и сега, ама свекито...
Както и да е...
Чудя се дали да пробвам пак с тест или да прежалвам зодия Близнаци и да почваме да работим за едно малко раче?
Трябва ли някаква процедура (знам, че понякога се налага кюретаж), в случай, че лелката си е горе-долу на датата?
Помогнете, много искаме още едно бебе!

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Май ще трябва да "прежалиш" близнаците и да се насочиш евентуално към друга зодия  ooooh!
А симптомите,които споменаваш, понякога са само плод на ПМС и желанието ни да сме бременни!Ние тук не сме лекари, затова най-добре се обърни към такъв! Tired
Успех с "поръчките"

# 2
Забравих да спомена, че оплакванията постепенно отшумяха - гърдите ми са меки и спокойни, миризмите не ме дразнят...
От сутринта до сега - промяна на 180 градуса. Това със сигурност ли значи АБОРТ?

# 3
  • Мнения: 1 919
а дали наистина си била бремена? Желая ти успех и скоро да ни зарадваш с бременност.

# 4
  • Мнения: 862
Май ще трябва да "прежалиш" близнаците и да се насочиш евентуално към друга зодия  ooooh!
А симптомите,които споменаваш, понякога са само плод на ПМС и желанието ни да сме бременни!Ние тук не сме лекари, затова най-добре се обърни към такъв! Tired
Успех с "поръчките"
Peace Peace Peace
Поста на Мамичка ми прозвуча толкова наивно, че простете ми откровението, но чак се разсмях.
С момчетата какво било, а с момичето видиш ли какво стана  ooooh!

# 5
  • Мнения: 191
Както казва аманита,ние тук не сме лекари,но според мен може би е било плод на въображението ти и предстоящата лелка.Нали казваш че си правила тестове два дни преди да ти дойде и след това си прокървила(демек ти е дошло),аз мисля че просто са били симптомите на М и не е имало бременност.Но няма лошо да се консултираш и с лекар.

# 6
  • Мнения: 29
Та, два такива - отрицателни, ок. 2 дни преди датата на лелката...
До вечерта - контракции, после болки, после прокървих (смесено слуз и кръв), а тази сутрин вече ясна кръв...
 
Забравих да спомена, че оплакванията постепенно отшумяха - гърдите ми са меки и спокойни, миризмите не ме дразнят...
От сутринта до сега - промяна на 180 градуса. Това със сигурност ли значи АБОРТ?
Аз не съм лекър,но според мен това не е аборт,а лелката те е посетила!
Не искам да съм груба , но как става това с "поръчките" -  зодия и пол newsm78

# 7
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Май ще трябва да "прежалиш" близнаците и да се насочиш евентуално към друга зодия  ooooh!
А симптомите,които споменаваш, понякога са само плод на ПМС и желанието ни да сме бременни!Ние тук не сме лекари, затова най-добре се обърни към такъв! Tired
Успех с "поръчките"
В тона на една „медийна звезда" да отбележа и аз–Боже–чета и не вярвам на очите си! ooooh!

# 8
май емоциите са повече при теб, карай я по споко и всичко ще е ок.

# 9
  • Мнения: 1 001
консултирай се с лекар Peace

# 10
  • Мнения: 183
Аз продължавам да си се чудя - как изобщо може да си сигурна, че си била бремена и още по-интересно ми е как си разбрала, че е момиче  newsm78 Сигурно нещо аз не съм в ред... Crazy

# 11
  • Мнения: 1 187
Според мен не си била бременна, но не съм и доктор, така че може да  си направиш консултация. А спонтанният аборт поне при мен беше с адски болки, каквито не бях изпитвала и със секциото.

# 12
  • Мнения: 975
И на мен ми се струва че е нямало бременност ,а втълпение.Това че си забременяла 2 пъти много лесно не е застраховка ,че сега ще стане бързо.
Та как става номера с "поръчките"че гледай колко сме желаещите  ooooh!

# 13
  • Мнения: 604
Я действай за едно раче и хич не се чуди-та това е най хубавата зодия Mr. Green·
А за случилото се се консултирай с лекар·

Общи условия

Активация на акаунт