Сериалът, който ви дразни

  • 2 789
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Не ми харесва "Скандално" и "Уил и Грейс"! От "Скандално" лъха депресия, а в "Уил и Грейс" не ми харесват актьорите.

# 1
  • Мнения: X
Всички сериали по дифаулт ме дразнят.

# 2
  • Мнения: 453
"Женени с деца"

# 3
  • София
  • Мнения: 14 512

Взе ми го изпод пръстите-направо ме втрисат всички там, начело с таткото.

# 4
  • Мнения: 49
Абсолютно всички сапунки, които бтв и нтв дават през деня  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 1 775
Много сериали ме дразнят, в момента се сещам за Развитие в застой (Arrested Development). Сапунките изобщо няма да ги споменавам.

# 6
  • Мнения: 575
Вероника Марс

# 7
  • Мнения: 3 306
24 мисля , че така се казваше

# 8
  • Мнения: 49
"Морска сол"  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 229
Много сериали ме дразнят, в момента се сещам за Развитие в застой (Arrested Development). ...

Е, това е от сериалите/филмите, които или обожаваш или те дразнят ужасно, аз много му се кефя!! Mr. Green

Не мога да кажа, че някой сериал ме "дразни", ако не ме кефи - не го гледам просто. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 290
Дързост и красота - мразя го! Имаше един гръцки сериал по Нова, забравих му името, но и него мога да посоча. И още много други, но ме мързи да изброявам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Дразнят ме всички сериали, които не гледам  Crazy Демек като изключим "Приятели", "Доктор Хаус" и  "Тя и той", всичко останало ме дразни... егоистично, но факт  Blush

# 12
,,Рийва" , ,,Царят на квартала" и цялото ,,съзвездие" от филми , където основен герой е идиота-малоумник. А сащо и ,,Тя и той" много лиготия, много превземки, много театралничене.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ало-ало  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Изобщо не разбирам кое е смешното

# 14
  • Мнения: 1 080
"Уил и Грейс" ме дразни, "Рийба" също!!!
Всички сапунки дето през деня пълнят с тях!!!
 Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт