ОТНОВО САМА

  • 1 744
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Може би не му е тук мястото,но искам да споделя.Живота ми  почти прекрасен с малки изключения(не може без тях).Чувствам се празна.Проблем след проблем,таман един се реши и следва друг.Ето днес брат ми удари колата на мъжът ми(размаза я),но важното е че той е добре.След тази случка се здухах-ето сега си пия бирата сама и слушам моите любими балади(така се успокоявам)Знам че на никой не му е лесно,но имам чувството че ми писна от живота...Просто искам да чуя нещо успокояващо,никой не разбира как се чувствам,затова ви моля за съчувствие.Писна ми да се затварям в себе си и да живея измислен живот.

# 1
  • Мнения: 212
Може би не му е тук мястото,но искам да споделя. Живота ми  почти прекрасен с малки изключения(не може без тях).Чувствам се празна. Проблем след проблем,таман един се реши и следва друг.

Не разбрах как животът ти е "почти прекрасен" както казваш а в същото време следвали проблем след проблем - таман един се решил и следвал друг. Ти на това ли му викаш "прекрасен живот"

# 2
  • Мнения: 625
  Вероятно иска да каже "привидно прекрасен" newsm78

# 3
  • Мнения: 1 367
И аз не разбрах как животът ти е прекрасен,а проблемите се редят един след друг.И защо си сама,къде е семейството ти?Да ти кажа ли аз как лекувам подобни състояния?Не,не се напивам,от това ми става още по-кофти.Сядам на пода в банята,пускам гореща вода да тече върху мен,колкото мога да търпя.Ако ми се реве,рева,ако не,просто стоя и гледам тъпо,а водата сякаш отмива негативната ми енергия.После си лягам и се мъча да заспя,без да мисля за нищо.На дневна светлина нещата понякога изглеждат не чак тооооолкова ужасни.А и на свежа глава се мисли по-добре.При мен този метод действа,ако искаш пробвай. А ако не-ти сигурно си имаш някакъв твой начин да се справяш с такива ситуации.Случката с колата май само ти преля чашата,доколкото разбирам.Какво още се е случило?Разбира се,сподели само ако искаш. Hug

# 4
  • Мнения: 1
3 месеца след секциото раната ми се отвори.Като цяло живота ми е прекрасен-мъж дете,семейство това имах предвид

# 5
  • Мнения: 1 367
Брррр,ужасно!Кога стана това?Сега добре ли си?

# 6
  • Мнения: 2 657
Напълно те разбирам...Бяхме в същото положение няколко месеца,за да избягам от проблемите,лягах и спях като пор Rolling Eyes
Има и такива моменти,ще отминат Peace

# 7
  • Мнения: 2 732
А защо си сама ?

# 8
  • Мнения: 199
Ако те разбрах правилно/споменаваш секцио/...........да нямаш следродилна депресия?
Ако има и други"дразнители" тогава наистина е трудно.Но постепенно животът ще се подреди.
.............Може би трябва ти почивка? Или поточно редовни почивки ? Аз например всяка сряда/тогава има кой да гледа сина ни/ бягам от вкъщи и се шляя из центъра на София, докато не се уморя.Помага, ако и + шопинг =прекрасно съвсем.
Но като те гледам съвсем си млада , аз съм много по-голяма и чак сега разбирам че да имаш неприятности, "приятности" ...това е животът.Кой каза че е розов?
За съжаление "приятни" неща трябва да ги организираш САМ, а неприятности идват сами и то накуп! ....И когато уж не ги чакаш...

# 9
  • Мнения: 194
Защо заглавието на темата е  ОТНОВО САМА? Rolling Eyes

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Защо заглавието на темата е  ОТНОВО САМА? Rolling Eyes
И аз това се зачудих Thinking

# 11
  • Мнения: 1
защото така се чувствам.Раната ми се отвори преди седмица,но сега съм добре.Може би наистина ми трябва почивка

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да ти кажа ли аз как лекувам подобни състояния?Не,не се напивам,от това ми става още по-кофти.Сядам на пода в банята,пускам гореща вода да тече върху мен,колкото мога да търпя.Ако ми се реве,рева,ако не,просто стоя и гледам тъпо,а водата сякаш отмива негативната ми енергия.После си лягам и се мъча да заспя,без да мисля за нищо.На дневна светлина нещата понякога изглеждат не чак тооооолкова ужасни.А и на свежа глава се мисли по-добре.При мен този метод действа,ако искаш пробвай.

По същия начин процедирам и аз. Стане ли ми криво, марш в банята под душа. Много ме отпуска.
А ти може би имаш и следродилна депресия. Мне много дълго ме държа.
Дано повече нямаш проблем с раната Hug

# 13
  • Мнения: 2 471
защото така се чувствам.Раната ми се отвори преди седмица,но сега съм добре.Може би наистина ми трябва почивка

Я погледни в креватчето, там ще намериш най-голямата радост в живота. Раната от секцио ще зарасне (не си първата, нито последната) и ще забравиш. Щом се разбирате със съпруга ти, значи всичко е Ок. Много важно, че колата се е размазала - материалното се възстановява. Гушни си бебчето и си помечтай за нещо.

# 14
И на мен на следродилна депресия ми намирисва...
Виж, проблеми винаги ще има. Според мен (с изключение на това с колата и раната, разбира се) повечето ти проблеми не са толкова лоши, колкото ги изкарваш, а и бързо би могла да се справиш с тях. Не си свикнала да си майка и може да си преуморена и за това да не ти достигат сили да се справиш. Вторачваш се прекалено много.
Съветът ми в случая е, ако не е направено още, нека мъжа ти си вземе отпуск по бащинство, мисля, че беше някъде около 2 месеца. Нека ти помага известно време, така ще ти е по-лесно. Ако го няма този вариант, предполагам, че поне един от бабите и дядовците не работи и ще може да помага.
Сънят и малко женски глезотиики ще ти се отразят добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт