рев преди преспиване

  • 1 785
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Напоследък не мога да преспа дребосъка без рев. До миналия месец я преспивах на ръце и ставаше що годе добре. Обаче вече не ми дава да я люшкам, ако я взема се дърпа и реве. За това започнах да я преспивам на леглото при мен, но уви в началото си лежи и като вземе да заспива започва един рев... даже и час може да реве и заспива от умора. Не мога да я утеша  Cry. Дайте съвет как да направим това заспиване по-лесно. Не искам да травмирам детето от сега, а не мога да се справя  Sad

# 1
  • Мнения: 91
Ние минахме през доста различни начини на приспиване първо се люлеехме на ръце после я слагах на леглото до мен и леко я полюшвах след това вече не искаше и да я люлея и просто се гушкаше до мен Правех и друго за което свекърва ми се смееше че е малка но аз и четях книжки и докато тя гледаше картинките и слушаше се унасяше много бързо Все още заспиваме с книжка и почти никога не изчакваме края и

# 2
  • София
  • Мнения: 3 742
В момента и ние сме в това положение.И аз ще чакам отговори.

# 3
  • Мнения: 4 784
В този период при нас помагаха бибата, песнички, приказки, гушкане, люшкане.

# 4
  • Мнения: 199
В този период при нас помагаха бибата, песнички, приказки, гушкане, люшкане.
Всичко това правя. Само с бибата се залъгва за малко да си почине и после и с нея рев. Иначе на обяд няма такива неща гушкаме тя даже и заспива, вечер обаче... не мога да я утеша  Sad

# 5
  • Мнения: 4 784
На колко месеца е бебчето? Да не би да е свързано със стомашни смущения? Сега се сещам, че при синът ми имаше един подобен момент при захранването и реших проблема като вечер с последното мляко му давах Инфакол. Все пак докато се усетя, изкарахме десетина доста трудни нощи.

# 6
  • Мнения: 199
На колко месеца е бебчето? Да не би да е свързано със стомашни смущения? Сега се сещам, че при синът ми имаше един подобен момент при захранването и реших проблема като вечер с последното мляко му давах Инфакол. Все пак докато се усетя, изкарахме десетина доста трудни нощи.
[/quote
На 8.
Не е свързано, защото тя си хапва от 3 месеца без проблем.
Три зъба имаме, чакаме 4, но това положение е от 1 седмица, а зъбите я мъчат от 4 месеца...

# 7
  • Мнения: 4 784
Използвате ли гелче за успокояване на венците при зъбоникнене?

# 8
  • Мнения: 199
Използвате ли гелче за успокояване на венците при зъбоникнене?

да, но до колко действат и аз незнам

# 9
  • Мнения: 4 784
 Confused
Пожелавам ви само това да е един от многобройните бебешки периоди и бързо да отмине Simple Smile Hug.

# 10
  • Мнения: 199
Confused
Пожелавам ви само това да е един от многобройните бебешки периоди и бързо да отмине Simple Smile Hug.
мерси   bouquet

# 11
  • Мнения: 6 712
И ние сме така всяка вечер, и през деня реве като й се спи, ама някакси по-лесно заспива!! #Crazy Не може да се отпусне бебка и да си заспи.  Sad
Рев, малко сън, носене на ръце, рев, сън, на ръце..... Вече съм  #Crazy

# 12
  • Мнения: 3 034
превъзбуда, преумора, стават по-впечатлителни. в добавка зъбите - нищо, че я мъчат отдавна, те все пак имат пикови моменти тези зъбоникнения, тя може да е в такъв. но при сина ми е главно превъзбуда, твърде много нови впечатления и преумора. при мен решението е галене до припадък. галя го по главичката, както си е в леглото, не говоря, защото тогава съвсем се облещва. гледаме се и се галиме, понякога по 40-45 минути. все пак притихва. преди това увеличих температурата на водата за баня по съвет на педиатъра и да го отпуска повече + по-дълъг загравящ масаж преди лягане. има и друг момент - период "искам мама". и там така решаваме въпроса. искам само да ти кажа, че геловете за зъби не е препоръчително да се ползват постоянно - първо, защото съдържат силно активни вещества и второ, защото организмът с времето привиква към тях  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние имахме такъв период...неискам да си го спомням ooooh!
Дано по-бързо премине при вас Hug

# 14
  • Мнения: 4 335
И ние сме в такьв пероид,но и обедното преспиване взе да става трудно.Започна и вечер да промрьнква Cry

Общи условия

Активация на акаунт