94та немска тема

  • 13 610
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

 
                                 
 

                                                 
 
                               

Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche

Ако някой иска да го влкюча в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 23:30 от surfline

# 1
# 2
  • Мнения: 1 178
я, zа първи път съм втора  Mr. Green в темата

сърфи, нещо нямаш настроение  Wink
мислих си zа иzчеzналото сирене на мистик, какво стана, намери ли се?
да споделя и моя фал. връщах се от плуване в 22 часа вечерта и точно малко преди да стигна вкъщи раzбрах, че съм zабравила да пусна фаровете. веднъж zабравих да сложа памперс на малкия, с една приятелка около пет минути се чудехме откъде се е вzела таzи вода по пода. zабравяла съм да си сложа и ДП  Embarassed Иzобщо откакто станах двудетна майка много zабравям или е от напрегнатото ежедневие или от ЕГН_то

# 3
  • Мнения: 911
Ехо!
Току що се връщаме от Burn after reading, много свеж филм.
Все ми се спи на мен, ама и малкия няма милост, не ще да схване, че уикендите можем да си поспим. Нахлува в шест и половина и почва да крещи, фъфлейки "ауфщеееееен, zоне дааааа"...Та в тоzи дух лека нощ!

# 4
  • Мнения: 32
Сърфито ни запали по филма и ние ще го гледаме утре вечер, ако не родя  Wink до тогава, че от вчера си имам контракции, но не много болезнени.

Ето малко бременни снимки от мене, ако ви е интересно:
http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Koremcheta?authkey=P-ZVgEnosjE#

# 5
  • Мнения: 3 521
Ако родиш ще ти го донеса в родилното да зяпаш докато кърмиш Wink. Супер тумбак!

# 6
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Айде и аз тука Mr. Green
И на мен ми се ходи на кино, обаче имам жестоки болки и едвам седя, та за сега ми се разминава. А и чакам да пуснат в оригинал "Nights in Rodanthe". Искам да гледам пак заедно Даян Лейн и Ричърд Гиър Grinning
Ванче мамче, страшно тумбаче Peace

# 7
  • Мнения: 1 817
Мистик и Риен, ужасни случки! Дано по-бързо да се оправят дечицата! Hug
За белези- контрактубекс.
Ванче, много си готина, а бебо е огромен!  Wink
Майра, снимките са страхотни!  Peace

Каква е драма с Чико? Нещо съм изпуснала май  Crazy ...
Чико, не се дразни, а се върни! Grinning Сигурна съм, че Сърфи не е искала да те обиди, както самата тя го е казала вече! Пийс мацки! Hug

# 8
  • Мнения: 32
Малииии какъв филм дават по Про7. Ужасссс #Shocked
Oswalt Kolle: Dein Kind-Das unbekannte Wesen.
Защо ли ми трябваше да го гледам  Confused

# 9
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

от мен днес кафето Wink

Ванче, страхотна бременна си Heart Eyes

Абе дребната си спеше много добре 21.30-7.30 - напоследък като взе да смуче повече биберона през деня и започна да се буди през нощта Thinking Давам бибата, заспива. Ама нали пак трябва да стана Tired Ще щ отказвам май докато е рано

# 10
  • Мнения: 707
Добро утро и от мен  Grinning,
изпих кафето, прочетох какво ново тук...

За Риен и Мистик - изобщо не искам да си представя как сте се чувствали с контузиите на децата (особено след тел. обаждане от градината и всичко след това). Дано се оправят бързо и не останат белези!

Чико,
аз пък си мислех че си заета и за това не влизаш. Виках си, хайде да се прибере Мата, Чико да се освободи и да направим една форумска среща, че много мами имаме в Мюнхен, които не сме видяли. А без старите пушки не е същото.
Грешки при писане допускаме всички, както и не всички се изразяваме еднозначно (понякога). Не се сърди!

Майра, чудесни снимки!

Ванче, красива бременност!

# 11
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Контрактубекса тук се продава само с рецепта, понеже има кортикостероид. Така че ако има някой, който ще пътува от БГ - да ви го донесе от там. Тук без съгласието на лекар няма да може да го вземете.
Надявам се, че малките мишки са по-добре и повече няма да има премеждия! Praynig

# 12
  • Мнения: 434
Добрутро!

За случката с Чико - моля, не стреляйте по Сърфи, тя няма нищо общо. Аз съм тази, която насолих Чико за един пост на имбисбулгариш /Чико, чети по-внимателно/, смятам, че имах основание. Не ми се влиза в подробности, освен ако не се налага.

Как са патиланците на Риен и Мистик?

# 13
  • Мнения: 11 306
Привет, другарки по неволя!
Мистик и Риен, горе главите! Няма да е нито първия, нито последния път с подобни главоболия с малките ни отрочета. Не питайте старо, а патило - като мен  hahaha
Дано да забравят бързо перипетиите си, мъничките душички.

Аз вчера метлосвах по детските площадки на Саарбрюкен и се видях със сестрата на Зора (ако някой помни за какво става дума). Децата добре си поиграха, нейните бяха особено щастливи, че има с кого да си полафят на български  Hug
А аз съм за бой, щото си забравих камерата и сега нямам репортаж  Embarassed

# 14
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мистик, РиенHug Hug Знам какво ви е - имам 2 пъти опит със цепене на глава и после лепене с големия и е много неприятно и за вас и за дребните. Надявам се да не ме сполита такова нещо пак, защото е ужасно. С малкия имах само един "лек" полет от макси козито  ooooh!- изтъркули ми се и пак ходихме до Спешния център, но слава богу нямаше нищо  Praynig Praynig


За Чико не схванах какво стана там....малко по диагонала четох последната тема  Embarassed, но ако Чико чете нека пак да се включва, защото мисля че мненията й са полезни, поне за мен са такива   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт