прах DIXAN

  • 29 534
  • 45
  •   1
Отговори
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ОТ КЪДЕ ДА СЕ СНАБДЯ С ПРАХ  DIXAN ??МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ

# 1
  • Мнения: 1 650
Имам магазин за такива неща, зареждаме и гръцки и испански диксан.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
И къде се намира това магазинче?  Rolling Eyes
Ако не е тайна и ако не противоречи на правилата на форума - моля, Floral, наистина, напиши къде се намира този магазин, който се зарежда с прахове, които не са турско или българско производство.
Защото ми омръзна да давам пари за марка прах за пране, а да не пере изобщо. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 5 207
Dixan всъщност е Persil (на Хенкел). Т.е в някои страни - Гърция, Кипър и Италия - Persil се продава с името Dixan. Справка тук. За какво ти е да даваш повече пари, като и в България си имаме същия прах? Виж, ако си го купуваш директно от Гърция - става.

# 4
  • Мнения: 2 803
А хубав ли е, заслужава ли си? В нашите търговски вериги не съм го срещала.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 435
Преди години бях най-доволна от Диксан, но после изчезна, поне от магазините около нас.

# 6
  • Мнения: 1 035
Аз си донесох от Испания това лято . Много съм доволна .
Обаче тук не го намирам и аз , а преди 6-7 години имаше...
Ще следя темата

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Сестра ми много ми го хвали, ползвала го е като живееше в Кипър и казва, че пере страхотно. Не знаех, че това всъщност е Персил. Аз пера с Персил, ама чак пък страхотен не бих казала, че е - прах като прах Confused
Диксана сестра ми си го купува от някаква квартално магазинче за препарати, в големите вериги го няма.

# 8
  • Мнения: 5 207
Няма го в големите вериги, защото в България няма официален внос на Dixan, а на Persil. По малките магазинчета е "нелегален" внос, в смисъл, че ходят до Гърция или Турция и носят известни количества за продажба. По-изгодно излиза, ако се купи директно от чужбина.

# 9
  • Мнения: 1 650
Няма го в големите вериги, защото в България няма официален внос на Dixan, а на Persil. По малките магазинчета е "нелегален" внос, в смисъл, че ходят до Гърция или Турция и носят известни количества за продажба. По-изгодно излиза, ако се купи директно от чужбина.
Не виждам нищо нелегално в това да си внесеш стока от чужбина, след като й сложиш етикет на твоята фирма, след като си вносител . Това се смята за законно в държавата, а за теб ако не е си е твой проблемът.

# 10
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
има го - но.... в пловдив- магазинчето за перилни препарати - на кръстовището на богомил и п.д.петков. м/у другото там има и от "вайсен рийзен" - това пък е немски препарат от който аз съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 549
И аз този прах съм го ползвала преди години-страшно доволна бях,но за съжаление сега не се намира поне във Варна.

# 12
  • Мнения: 245
На пазара "Красно село" в София като влизаш  откъм булеварда има едно магазинче в средата на пътя точно, където продават шоколади, пасти за зъби, тоал. води и какво ли не. От лявата страна са наредени прахове по 10 кг и течни по 1,5 л на различни марки,  между които и на "Dixan" - Внасят ги ог Гърция. Но ако питаш кой е за цветно, кой за бяло - нищо не могат да ти кажат, защото пише само на гръцки. Аз купих някакъв, кайто имаше и цветни картинки, характерни за праховете за цветни дрехи, но се оказа, че май е за бяло, защото избелва. Иначе мирише много хубаво, и изпра стари петна на бялото.

# 13
преди една седмица мъжа ми купи dixan от италия, страхотно пере и аз сега разбирам, 4е е persil , а там струва 14 евро 10 кг

# 14
  • София
  • Мнения: 1 341








Вчера видях Диксан на пазара "Иван Вазов" - на етикета пише,че става и за бяло и за цветно пране - внос от Гърция.

Общи условия

Активация на акаунт