Мъжа ми има проблем, какво може да е?

  • 801
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
 Наскоро мъжът ми ми сподели че му се е случвало няколко пъти до сега от 2005 година насам, като свършим нали се сещате кое  Embarassed да го заболи нещо към ануса. Той го обяснява като тежест все едно ти се ходи то WC по голям нужда - даже като станало за първи път се пробвал и да ходи, но казва че като се напъне в момента на напъна му отминава малко и после го заболява още повече. Помислих се да не е от простатата, обаче пък казва, че в ходенето по малка нужда няма никакви проблеми, а то нали е свързано. Та някой може ли да ми каже от какво може да бъде. На лекар не знам как ще го накарам да отидем - той три години не ми е казал, и ми казва сега - от срам ... Казва че не се случвало често, но снощи пак се случи и започвам да се притеснявам, пък и правим опити и за бебе, неуспешни за сега .. та ..

# 1
  • Мнения: 4 589
Може би няма да намериш отговор на въпроса тук в този форум, а наистина е хубаво да отидете на лекар.
Ако е футболист да не са адукторите? Или пък херния, макар, че не би трябвало да го боли като ходи до голяма нужда.

# 2
  • Мнения: 49
Не не е футболист, ама то не го боли като ходи по - голяма нужда, а описва болката като напрежението когато ти се ходи. Иначе тежести си вдига - работи в строителството. И през зимата 
работи на вън ...

# 3
  • Мнения: 902
Отидете на специалист - уролог-андролог.
Д-р Кацаров е добър избор. Три години са много време, ако оттогава правите опити за бебе.

# 4
  • Мнения: 49
 Благодаря много за инфото, опитите ни за бебе са от 3-4 месеца, единият не го броя защото имах киста и се предполагаше, че няма да стане. Неговата болка за първи път се е появила преди 3 години.
 Аз му казах да ходим на лекар, ама той е голям инат и много ме дразни, че е небрежен към собственото си здраве, ако го боли глава може да се къса от болки ама един аналгин няма да изпие  ... ей такова е инато човече ..

# 5
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
При оргазъм в резултат на силния кръвоток към малкия таз може да му се надува вътрешен хемороид и да дразни ануса. Това се оправя и е безобидно ако се хване навреме. Непременно направете изследване на дебелото черво с бариева каша или нещо такова. Като каза тежести това ми дойде на акъла  Rolling Eyes.
Изплаши го и го закарай на лекар, не може така безотговорно ...

# 6
  • Мнения: 49
Благодаря ти Елиц, ще видя какво ще го правя моето инатото ...  bambam че хич не ме слуша, ама хич ...

Общи условия

Активация на акаунт