Гранд хотел Велинград или Абир

  • 5 111
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 545
Искам да избягаме за 5 дни от София ...към Велинград. Кой от двата хотела е по-подходяш за мама, татко и 4 годишно момченце  Thinking ... По-скоро къде би било по-интересно на детето ... ние все ще оцелеем  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 947
Зависи какво искаш за детето. Абир е в центъра, т.е. може да сте повече време на разходки навън, вкл. и да отидете в градския парк, на площадката при хотел Рич също. Храненто също може би е по-лесно. Не съм отсядала в Абир.
Като възможности вътре в хотел Велингард е по-добре: има детски басейн и детски кът, който не знам дали е оборудван с играчки. Не знам как е кухнята - преди време ние ходихме да ядем в Олимп. Може с кола да се излиза от хотел Велингард и да се обикаля, вкл. и до езерото да се отиде.
На мен във Велингард най-ми харесват Велина /заради местопложението си и възможностите за разходки/ и Олимп /заради големия си топъл басейн и ресторанта/.
Не съм отсядала в Бор и нямам впечатления, хотел Велингард не е моето място, макар че много хора го харесват, също и заради СПА центъра. Рич не е лош, само не ми допада, че не е добре звукоизолиран, а в стаята до нас имаше едно франсе, което цяла нощ не спря да говори по телефона.

# 2
  • Мнения: 4 451
И аз се каня в края на месеца да "бягам" към Велинград с приятелка. Имам нужда от няколкодневна почивка. И се чудя в кой хотел да идем. Така, че ще следя темата с интерес. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 120
От тези двата ти препоръчвам  Гранд хотел Велинград  Peace.
На мен лично Двореца повече ми харесва от Гранда.
Последния път отседнахме в Бор. Не е подходящ за малки деца-няма детски басейн. Не бих повторила.

# 4
  • Мнения: 1 893
Аз съм за Гранда.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
От мен един глас за Абир Peace Според мен Двореца е най-хубав, но щом се чудиш между тези двата -  Абир Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
И от мене глас за Абир !  Peace

# 7
  • Мнения: 132
Аз съм била само в Абир.Хареса ми.Има и детски басейн,но водата беше по-студена и детето се къпа с нас в големия.

# 8
  • Мнения: 342
Понеже във Велинград сме били само в Олимп и там наистина водата е разкошна,но и аз се бях насочила към Гранда сега та въпроса ми е каква е температурата на басейните там.?Защото В Бор ми казаха че е 30 градуса което си е направо хладна вода в сравнение с 37 градуса в Олимп.Моля който е ходил в Гранда да ми отговори.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 947
Понеже аз казах мнението си за басейна на Олимп, а ти го споделяш Simple Smile, ще си кажа и мнението за Гранда. Детският басейн е топъл, но другият не е - повече предразполага към плуване, отколкото към киснене. На Рич басейнът е топъл /по-топъл и от този на Олимп/.

# 10
  • Мнения: 1 893
В Гранда детския басейн и джакузито са около 34 градуса. В големия басейн е 29 градуса и наистина е идеален за плуване.

# 11
  • Мнения: 674
Бях в Гранда Юли и мога да ти кажа че МНОГО са занемарили обслужването и НЕ СА ЛЮБЕЗНИ ВЪОБЩЕ. Препоръчвам ти Двореца - просто е перфектен.
Иначе Абир е по-добрия избор!  bouquet

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Предварително се извинявам на авторката, но за да не дублирам теми, ще питам в тази.
Тъй като около средата на другия месец ще ходим на почивка се рових за подходящи хотели. Определено вече се спряхме на Гранд хотел Велинград. Разгледах и отзивите във форума, отворих и сайта на хотела.
Това, което малко ме притеснява е, че там има разценки за три вида двойни стаи(обик. са само два)
двойна стая
двойна стандартна стая
двойна лукс стая.

Разликата в цената е със съответно 20 и 60лв.
Моля, тези, които са отсядали в хотела, ако могат да споделят какво представлява тази "двойна стая"? Ясно ми е, че може би леглото не е спалня, а две отделни, което не е такъв проблем. Но друго?

# 13
  • Мнения: 674
Предварително се извинявам на авторката, но за да не дублирам теми, ще питам в тази.
Тъй като около средата на другия месец ще ходим на почивка се рових за подходящи хотели. Определено вече се спряхме на Гранд хотел Велинград. Разгледах и отзивите във форума, отворих и сайта на хотела.
Това, което малко ме притеснява е, че там има разценки за три вида двойни стаи(обик. са само два)
двойна стая
двойна стандартна стая
двойна лукс стая.

Разликата в цената е със съответно 20 и 60лв.
Моля, тези, които са отсядали в хотела, ако могат да споделят какво представлява тази "двойна стая"? Ясно ми е, че може би леглото не е спалня, а две отделни, което не е такъв проблем. Но друго?
Идете в Двореца ще останеш много по-доволна от обслужване и СПА глезотийки! Peace

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Идете в Двореца ще останеш много по-доволна от обслужване и СПА глезотийки! Peace

Благодаря за препоръката. Ще я имам предвид.
Всъщност ще решаваме на място, след оглед на стаите. Обик. не правим предварително резервации.
Сега разчитам на това, че времето на годината е едно "никакво", а и мислим да отидем в понеделник, а не петък или събота.

Общи условия

Активация на акаунт