Въпрос преди постъпване за раждане

  • 1 095
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Да ви попитам мами?Ходя на ЖК в Шейново и от 3 седмици имам болничен и обменна карта,но някой ми подметна,че ще ми трябва и направление за хоспитализация от личния лекар???Има ли такова нещо или с обменната карта няма да имам проблеми,когато тръгна да раждам Rolling EyesБлагодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 505
Мисля,че направлението е задължително.Аз получих от наблюдаващия ме лекар обменна карта и направление.Тъй като Шейново нямат клинична пътека наблюдение(т.е. консултацията е платена,нали?),би трябвало общопрактикуващия ти лекар да ти издаде направлението.
И все пак попитай в шейново дали те не могат да ти издадат(малко ме съмнява,но все пак...).

# 2
  • Мнения: 4 068
А моята докторка пък ми каза, че няма такова нещо като обменна карта. Само направление за раждане се издавало. Луда работа. Всеки си говори различни неща. Аз пък знам че трябва да има и обменна карта в която се вписват всички изследвания. Направо ми писна вече сама да си проверавам из нета кое точно как е. Аман.

# 3
  • Мнения: 1 737
Моя доктор от Шейново ми иска обменна карта с изследване за СПИН, васерман и австралийски антиген и отделно направление за хоспитализация, които каза че се изискват от болницата.

# 4
  • Мнения: 396
На мен ми искаха обменна карта и направление(задължително)тези неща ми ги даде гинеколожката.Пожелавам ти лесно раждане Grinning.

# 5
  • Мнения: 2 849
ако ще раждаш в шейново,при положение,че посещаваш там жконсултация,нищо не ти искат при постъпването.успех.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
ако ще раждаш в шейново,при положение,че посещаваш там жконсултация,нищо не ти искат при постъпването.успех.
Абсолютно точно Grinning

# 7
  • Мнения: 96
Супер много ме успокоихте newsm10 за да не се шашкам,ако се наложи да постъпя почивните дни,а от понеделник ще си искам на личния лекар Grinning

# 8
  • Мнения: 1 343
Направлението за болницата е задължително поне тук където съм аз.
На мен ще ми дадат документите на 14.07. ако стане нещо да са си при мен и да съм готова.
Знам че ако стане нещо почивните дни ТИ СИ ВЛИЗАШ в болница, а съпруга/ приятеля ти ще вземе в първия работен ден направлението от наблюдаващия и ще го занесе .. ако трябва и със задна дата щом не се е сетил лекарят да ти го издаде предварително.

Общи условия

Активация на акаунт