Junk Food и има ли тя почва у вас?

  • 1 039
  • 9
  •   1
Отговори
Здравйте мили мами от близо и далеч:)
Моля погледнете тази тема
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336799.0

и споделете с нас,имате ли подобен проблем в страната в която живеете.
Наистина  ли само тук  положението е толкова безотговорно? #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 101
По мое мнение това тук е изклу4ено да стане Naughty 
Мястото на такива промоции е в супермаркетите Peace...но дори и там рекламират само продукта ,а не  някакви игри4ки за 4асовник или било не6то друго..

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
При нас е изключено да стане в часовете. По-възможно е за супермаркет.
Много неща, които стават в България са ми  Shocked Shocked Shocked

# 3
  • Мнения: 3 804
абсурд,в у4илищата страни4ни хора не се допускат bowuu

# 4
  • Мнения: 5 710
То и в България е невъзможно. И незаконно. В училище външни хора влизат с разрешение от Инспектората на МОН, минимум директор.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 379
То и в България е невъзможно. И незаконно. В училище външни хора влизат с разрешение от Инспектората на МОН, минимум директор.

Мдааа... Но про4ете ли в другата тема това?

Радостина, не вярвах, ама явно си права!
Родителите не са заинтересовани! Дори жена от администрацията, чието дете учи в същото училище сметнала че това е нещо съвсем нормално.
Мъжът ми сутринта ходи и се оказало, че въпросната фирма има разрешение от Инспектората към МОН да раздава тия албумчета в училищата!!! #2gunfireНе че директорката е представила писмен документ, съмнявам се и че има, но се чудя дали и какво да предприема - жалба до инспектората?

Останах като гръмната... но явно грешно съм преценила ситуацията - мнозинството смята това съвсем в реда на нещата....

И за мен въпросът е принципен. Децата са още малки и мнооого  се влияят от такива промоции. Колкото и да им обяснявам, че това са си само търговски хитрости, че ще им купя часовник, щом искат, че от тия храни ги болят коремите (което си е истина, като малки повръщаха даже) - пак искат да си ги купуват и да пълнят тъпите албуми.

 Rolling Eyes

И моята позиция е категори4но неодобрение на раздаването на junk food по у4илиЩата!
А по въпроса дали подобно неЩо би се слу4ило в Италия... по_скоро не...
Не, 4е вярвам безрезервно в контрола по класните стаи, особено като знам какви репортажи излизат от у4илиЩата. Rolling Eyes По_скоро вярвам в стабилните хранителни навици на италианците, Laughing които вклЮ4ват много ка4ествена и вкусна готвена храна и слаба популярност на разни боклуци в Шарени опкаковки. Дори и прословутата пица, която по цял свят минава за junk food, тук се прави по разли4ен на4ин и си е едно ка4ествено ядене.

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ужасно е но е факт нивото на хранене запада масово и всичко е пари.Сигурно са били с връзки(познавали са директора)за да го допусне

# 8
  • Мнения: 233
В Швейцария такова нещо не може да се случи! За щастие. Но, това, което в БГ става, просто е  ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 932
Това е някакъв абсолютен абсурд и пълна държавна безотговорност!
Тук даже в училищните заведения за хранене забраниха джънка, май ще махат и автоматите с кола, или пък щяха да добавят такива със сокове и мляко newsm78

Общи условия

Активация на акаунт