Нещо заседнало в гърлото

  • 21 651
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Здравейте, предварително се извинявам за смешния си въпрос, но наистина не издържам вече.
Вчера ядох пуканки и явно някаква шлюпка ми е застанала и ме боли и дращи много. Навътре е и не мога да я извадя. Правих гаргара, пробвах с топли и студени напитки, с по-твърда храна - е няма. Някой имал ли е подобен проблем? А дали е опасно - примерно да се инфектира или да се премести някъде? Дали ще се стопи? Направо не знам какво да правя ве4е, не ми дава мира. Sad

Много ви благодаря предварително!  И пак се извинявам да глупавия си въпрос. bouquet

# 1
  • Мнения: 1 495
Спокойно, ще се стопи Grinning. В момента дори мисля ,че отделяш много голямо внимание на тази шлюпка и проблема се оказва на психологическо ниво. Казвам го, защото и на мен ми се е случвало. Понеже не мога да пия големи хапчета, наскоро като пих аналгин го чувствах, че е там цяла нощ. Просто като спрях да мисля за него и чувството премина. Според мен няма как да ти навреди едно такова нещо, просто само ще си премине по надолу ако се е залепило и така.

# 2
  • Мнения: 1 282
Това с хапчетата ми се е случвало и на мен и то много често. Майка ми е мед. работник и ми е обяснявала, че ако хапчето е било много голямо и го глътнеш цялото се наранява хранопровода и остава чувството, че е заседнало някъде. След ден- два травмата, ако мога така да я нарека минава.

Та с пуканките може да е станало същото.

# 3
  • Мнения: 565
Много ви благодаря за отговорите моми4ета!  Heart Eyes  Знам 4е зву4и смешно, но определено е там защото все още ми дращи силно и ме боли гърлото от тази страна. Не си внушавам. Страх ме е да не се е забило и да се инфектира или нещо такова та затова се пресрамих да ви попитам.  Simple Smile
Дано да се махне.   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 282
Aз както казах не минава за ден- два.  Wink

# 5
  • Мнения: 485
И при мен се беше случило нещо подобно,бях се побъркала,мислех даже скенер да правя..Накрая се оказа,че съм направила нещо като спазъм на ларинкса и от там чувството,че парченцето продължава да седи.

Общи условия

Активация на акаунт