брадавици по ръцете и Augmentin 625mg

  • 2 089
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
Здравейте, прекарахме някакъв вирус с кихавица и кашлица, който после стана на гнойна ангина и сега сме с 38Т. След преглед от личната ни изписаха този АБ, Fluditec сироп за кашлица и температуропонижаващи.  Само ме притеснява че след вторият прием на АБ който е на 12ч по ръчичките му се появиха брадавици, и не зная дали е много силен този АБ . Гърлото му е зачервено , с бял език и повръща. Моля за помощ ако някой е имал такъв проблем.

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За брадавиците не знам дали са от АБ-то. Съмнявам се, защото и те са вирусни. Повръщането обаче е възможно да е заради непоносимост към АБ-то  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 545
Здравейте, прекарахме някакъв вирус с кихавица и кашлица, който после стана на гнойна ангина и сега сме с 38Т. След преглед от личната ни изписаха този АБ, Fluditec сироп за кашлица и температуропонижаващи.  Само ме притеснява че след вторият прием на АБ който е на 12ч по ръчичките му се появиха брадавици, и не зная дали е много силен този АБ . Гърлото му е зачервено , с бял език и повръща. Моля за помощ ако някой е имал такъв проблем.
За колко голямо дете? И това с белия език не е нормално. Моя съвет е отново при същия лекар.

# 3
  • Мнения: 526
Детето ми е 7г, и преди малко пак го водих на джи пито, та диагнозата се потвърди гнойна ангина с налепи и в петък пак на преглед. Повръщането било от възпалените и оголемени сливици, Т вдигна пак 38,8 преди малко но днес поне я овладяваме за поне6ч дано утре е по-добре

# 4

Общи условия

Активация на акаунт