хомеопат варна?

  • 4 482
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 138
Здравейте момичета,
Чевала съм, че във Варна практикува много добър хомеопот, който по 6 месеца всяка година практикува в болница в Индия
Записването при него било много трудно, на си заслужавало. Прегледа бил доста скъп,но пък включвал и "лекарствата"
Та ако някой има подобна информация, ще му бъда много благодарна   bouquet
Също бих се радвала да ми препоръчате хомеопат, от който сте доволни
Проблемъти  много неприятен - става дума за витилиго
Благодаря ви предварително

# 1
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Михаил Костадинов е специализирал в Индия, не съм забелязала по 6 месеца да е отсъствал последните 2 години .
Аз съм доволна ,но лекуваме детски болести - настинки,ангини и прочие, без сериозни работи ( слава богу).
Записването не е трудно ,но дават час за след месец - месец и половина.Прегледът - да,първият е скъп ,но скъпото и евтиното са относителни неща .
Не знам дали за този доктор питаш,може да има и друг специалирал в Индия.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 138
Казваш първия преглед е скъп, а мажеш ли да кажеш точно колко струва? И значи ли, че следващите прегледи са по- евтини?
Благодаря ти   bouquet

# 3
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Първият е 70 лв., следващите по 20-25 лв.
Тел му е 555-641 ако те интересуват подробности.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 138
Благодаря ти   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 005
А, какво ви е мнението за Д-р Кремена Хаджиева ... newsm78 За нея съм чувала добри отзиви  Rolling Eyes Много моля , майките от Варна да се включат  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Добра е  Peace Лошото при нея е, че ако отидеш по спешност без час може да почакаш доста. Все пак много пациенти, трябва на всеки да обърне внимание.

# 7
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
E,то и при Костадинов е така - запасяваш се със суха храна, вода ,играчки и търпение и чакаш . Peace

# 8
  • Мнения: 1 353
Добра е  Peace Лошото при нея е, че ако отидеш по спешност без час може да почакаш доста. Все пак много пациенти, трябва на всеки да обърне внимание.
Аз пък по спешност не съм чакала никога при нея.Има ли нещо спешно-напротив другите поизчакват малко.Това са моите наблюдения-поне при нас е така.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Може би не се изразих правилно  Embarassed. Чакала  съм няколко пъти, детето с кашлица и сополи, не с някаква супер висока температура примерно. Бях се обадила предварително, каза ми час, а после чаках още един час. Предполагам, че ако положението е наистина сериозно няма как да те остави да висиш в коридора.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 138
Дайте малко повече информация за Хаджиева - къде приема, цени?

# 11
  • Мнения: 1 353
Хаджиева преглежда до Ботевата градинка първичния е 60 лВ. после прегледите по 20-30.Има и абонамент за 3 месеца 60 лева.Ако нещо друго искаш да знаеш пиши. Hug

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 17:32 от VeSsi.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 138
Можеш ли да посочиш точен адрес и телефон за записване.

# 13
  • Мнения: 2 005
Можеш ли да посочиш точен адрес и телефон за записване.
Мога да ти дам само телефон : 0888221888  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 138
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт