?NIVEA-хидратиращи продукти

  • 804
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 978
Момичета, извинявам се ако има вече такава тема. Въпросът ми е свързан с продуктите Aqua sensation  и Oxygen power-става дума за дневните кремове. Някой ползвал ли ги е, какви са цените и дали сте доволни от тях  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 063
По принцип кремовете на Нивеа с в рейндж от 10-14 лв.
Серията с кислород - нямам впечатления от крема, но съм ползвала измиващия гел, който не беше нищо особено, дори силно изсушава кожата.
знам, че ще прозвучи налудничаво, но по-добре си вземи крем на Арома или Рубела. Особено на Дева - с бадемово масло и другия овлажняващия - са доста сполучливи.
Все пак, всичко е въпрос на кожа..на един му действа добре едно, на друг -друго...ако си доволна от Нивеа като цяло, пробвай и тази серия Hug

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 12:45 от .:.Stef.:.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
напълно подкрепям горния пост.
моя приятелка ползва кислородната серия и е доволна, но е на 45. аз също определено бих ползвала български крем, вместо нивеа.

# 3
  • Мнения: 9 063
Мога да споделя отзиви за подхранващия Дева с бадемово масло - защото сега него ползвам. Надявам се и хидратиращият да е също толкова сполучлив.
За първи път след нанасяне на крем по кожата ми не остават сухи петна и лющеща се кожа, не ми се омазнява Т зоната...какви ли не кремове са минали през лицето ми, този ме впечатли особено.

# 4
  • Мнения: 2 197
Всичко е въпрос на кожа. На мен немската козметика - по-точно Нивеа и Шварцпкоф не ми действат добре. Нито един техен продукт не ми върши работа.
Иначе пък никога не бих ползвала български крем - категоричен противник съм на българската козметика. Единственото българско нещо, което ползвам е шампоана с боров мирис,който е идеален за миене на ваната и тоалетната. Измива ги по-добре от ЦИФ. Не ми се мисли ако си го сложа на косата какво ще се случи.
Но все пак - има различни кожи.

# 5
  • Мнения: 9 063
Нека темата не прераства в оплюване на българската козметика.
Става въпрос за Нивеа.
Макар че аз самата отплеснах темата в тази насока...направих го с цел да предложа друга алтернатива.

# 6
  • Мнения: 779
 аз съм много доволна от измиващия гел за нормална кожа oxygen power,а моята кожа е смесена...
 много е нежен,по4иства перфектно и не изсушава.кожата е мека и свежа
 много подходящ за смесена кожа,защото не изсушава Hug

# 7
  • Мнения: 9 063
Много странно - и моята кожа е смесена, обаче след измиване с този гел по бузите направо ми се лющеше Shocked
Мазничкото го отмиваше обаче Laughing

Общи условия

Активация на акаунт