Стойка за ботуши

  • 1 336
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 074
Продават ли се някъде едни такива неща...не знам дали се казва стойка, но функцията му е да държи ботуша изправен.
Както е в магазините за обувки, всъщност...
Дали при някой обущар може да се продават?

Проблемът ми е, че вече втори чифт ботуши ми се скапват, защото стоя на етажерката с пречупен "чорап", тоест, не стоят прави, ами се сгъват точно отзад на глезена - и съответно кожата се начупва лека полека, а накрая се къса...

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Ще следя темата, т.к.  и на мен  ми трябват. Иначе, за сега се справям, като слагам вестници в чорапа.

# 2
  • Мнения: 9 074
Иначе, за сега се справям, като слагам вестници в чорапа.

Божееее ooooh!
Дори не ми е минало през акъла ooooh!
А остават ли парченца някакви вътре, в ботуша?
Като се замисля, може да се направи подобна стойка и от картон Thinking

# 3
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз тъпча вестници вътре. Намачквам ги на топка и ги набутвам първо в долната част (стъпалото), а после и нагоре. Закопчавам ципа и готово.  Simple Smile
С картон сигурно също ще стане, но не съм пробвала.
Вестниците се вадят без проблем, не остават парченца в ботуша.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Стеф, с картон, свит на фуния ще си решиш проблема  Peace дори напоследьк ботушите, които си купувам се продават точно с такьв картон вьтре. Друг вариант е изрязан дунапрен, скосен в долната си част. Но определено с картона ще ти е най-лесно, вади се бьрзо, защото с вестниците е по-пипкаво.

# 5
  • Мнения: 9 074
Отивам да ровя за картон Crazy
Мерси на всички Hug
Все пак, ако намеря да се продават от онези металните стойки, ще си взема поне за 1 чифт.

# 6
  • Мнения: 409
Празни бутилки от 500 ml, 1.5 L от минерална вода или друга безалкохолна напитка слагам с капачката надолу Peace ... според модела на ботуша избирам бутилката  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 9 074
Колко сте креативни, направо ви се възхищавам!
Никога не ми е хрумвало, че с подръчни материали мога да си спася ботушите.
Жалко, че за най-любимите ми вече е късно - така са се сцепили (то и от носене де), че надали ще могат да се поправят...ама карай.

Аз не успях да намеря картон, но взех бели листове, няколко - за да стане дебел пласт - и ги навих на руло, след което ги защипах с телбод и стана като тръба - перфектно изправени стоят ботушите ми Blush

# 8
  • Мнения: 13
да доста хитринки и от горе ги защипваш с щипка за пране  Peace аз така правя

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Tакива стойки за ботуши има в Практикер. Около десетина лева май бяха за чифт ботуши.

Общи условия

Активация на акаунт