защо не усещам бебето

  • 7 525
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
вече сам в 20г.с. и все още не усещам бебето

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
 newsm78

Кога последно беше на лекар? Той какво казва?

# 2
  • Мнения: 3 621
Може да си с предна плацента, зависи също и от структурата на тялото ти, и не на последно място, може да го усещаш а да не си разбрала че това е бебето.
А и нищо не пречи да отидеш и да попиташ лекаря си, той ще ти каже най-добре

# 3
  • Мнения: 4 362
С първа бременност е нормално да го почувстваш малко по късно,консултирай се с лекаря си все пак  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз щях да попитам да не си с предна плацента? newsm78
Това, кога ще го усетиш, както и повечето неща свързани с бременността са много индивидуални, но все пак звънни на доки, няма да навреди, напротив! Peace

# 5
  • Мнения: 40
Ако си по-пълничка е нормално по късно да го усетиш - чувала съм го от моя доки.
Пробвай да изпиеш една кола  newsm78 аз не мога да я пия, защото след това ме шутират 2-3 часа и ставам  #Crazy
Не се шашкай - лека бременност и погали бебчо  preggo

# 6
  • Мнения: 1 796
И аз имах такива притеснения, с предна плацента съм и го усетих преди 2 седмици, за да не се тревожиш говори с лекаря си Peace

# 7
  • Мнения: 10
благодаря момичета много сте мили.Първа бременност ми е и си мислих че вече трябва да го усещам.Тази седмица ще отида на лекар

# 8
  • Мнения: 4 784
Има различни причини, поради които да не го усещаш, а то да ти дава сигнали  - натрупани кг, непознато усещане, на което да не отдаваш значение. Успех на прегледа!

# 9
  • Мнения: 93
Аз усетих ритничетата на бебчето в 19 седмица. Всеки момент и ти че го усетиш,но за да не се тревожиш се консултирай с гинеколога си.

# 10
  • Мнения: 1 674
благодаря момичета много сте мили.Първа бременност ми е и си мислих че вече трябва да го усещам.Тази седмица ще отида на лекар
Мисля,че нямаш място за притеснение.Все пак след прегледа пиши да се успокоим и ние.  bouquet

# 11
  • Мнения: 7 723
Двайста г.с. е съвсем нормално още да не го усещаш.
Аз не знам точно какво очакваш да усетиш,
може би шут, или корема да ти се премести, но...
първите ритничета приличат по- скоро на гъделичкане,
на тепкане на мускул...я си помисли дали не го усещаш наистина Wink

# 12
  • Мнения: 1 209
Изпий един студен фреш и очаквай гъделичкането, а ритниците ще се забавят малко  Party

# 13
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Двайста г.с. е съвсем нормално още да не го усещаш.
Аз не знам точно какво очакваш да усетиш,
може би шут, или корема да ти се премести, но...
първите ритничета приличат по- скоро на гъделичкане,
на тепкане на мускул...я си помисли дали не го усещаш наистина Wink
За твое успокоение и както са ти казали предните форумки питай доки. Аз също доста късно усетих. Не си спомням точно  Embarassed, но беше след 20 г.с. При мен усещането беше нещо като мноооого слабо куркане на червата и в началото докато се усетя какво точно усещам се бях и притеснила Embarassed Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 344
Аз го усетих към 22 седмица.Сигурно и преди това е помръдвало , но аз не съм разбрала Hugпри първа бременност май е така LaughingОчаквах да усещам шутове , а то си беше леко гъделичкане , нещо като пърхане , а после..... #Crazyкато наедрее и шутове имаше LaughingЛека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт