Отново смяна на регистрационни номера

  • 3 247
  • 24
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Подмяната на регистрационните табели ще става постепенно, като цените за сега не са променяни – 70 лева за комплект. Министърът каза, че предстои да бъдат увеличени, но не спомена цена. По този начин ще бъдат подменени всички номера на близо трите милиона автомобили, които се движат в страната
Ох направооооооооооо,айде да не псувам.
  Поредният  рекет!!!На сегашните номера ,какво им е?
Дават пример с Видински номер,че те и сега започват с ВН...........
Ох писна ми,сигурно ще ги направят по 100лв номерата

# 2
  • Мнения: 198
Рекет.
Няма и два месеца откакто сложихме номера........и  като знам какво висене беше пред КАТ, аз бях петата на опашката, а номерата ми ги сложиха в 14.30.

# 3
  • Мнения: 743
Ами да, нали трябва да оскубят народа още. За кво има са новите номера. Колко по-различни са от сегашните???
Имам чуството, че се чудят каква нова идиотия да измислят. Гърците знаете ли с кви номера ходят, а?

# 4
  • София
  • Мнения: 11 102
Защо пак ще ги сменяме ? Какви са тия безсмислени упражнения ?

# 5
  • York
  • Мнения: 826
Защо пак ще ги сменяме ? Какви са тия безсмислени упражнения ?

Заради знаменцето на ЕС.
Направо пощурявам вече с тая "държава"  #Cussing out

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Я да си направим една кръчмарска сметка,колко пари ни трябват за да караме кола:
гражданска  120лв
винетка          67лв
технически     25лв
данък   не помня вече колко беше и той
очаквам още да добавяте,че в момента не мога да се сетя за какво още ме скубеха

# 7
  • София
  • Мнения: 11 102
Защо пак ще ги сменяме ? Какви са тия безсмислени упражнения ?

Заради знаменцето на ЕС.
Направо пощурявам вече с тая "държава"  #Cussing out

Значи трябва само едно знаменце да се монтира, за чий цял номер ?  Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 8 931
Айде стига сте стреляли и четете малко. Това е за ново регистрираните коли: "Те ще бъдат задължителни за всеки ново регистриран автомобил, закупен от магазин или внесен втора употреба. Старите автомобили ще продължат да използват сегашните номера."

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
По този начин ще бъдат подменени всички номера на близо трите милиона автомобили, които се движат в страната

# 10
  • Мнения: 198
По този начин ще бъдат подменени всички номера на близо трите милиона автомобили, които се движат в страната.

Това не ми прилича да важи само за новорегистрираните автомобили.
И още един коментар: Нали трябва фирмата дето прави номерата да се издържа. Пък тя със сигурност е приближена някому?!? и сигурно този Някой е взел решението за подмяната (охаа комисионничка ще има).
А защо като знаеха, че ще има нови номера, дори тази година след влизането в ЕС си продаваха от старите?
Едва ли някой от ЕС иска такава подмяна от нас. Гърците си карат с няколко вида номера и са в ЕС.
Всичко мирише (неее направо Вони) на корупция.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само новорегистрираните ...
така, че теорията за фирмата платила за това, отпада

# 12
  • Мнения: 3 423
Аре, стига сте ревали, искахте ли Европа,
искахте, стегнете се и влезте във форма.
Не само номерата, но и паспортите, и тях.
И за тях ли ще мрънкате. Няма оправия.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 931
Цитат
По този начин ще бъдат подменени всички номера на близо трите милиона автомобили, които се движат в страната
Mи те и журналистите толкова са разбрали, важното е сензация да има.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Закачат нови номера на колите
13 октомври 2008 / News.dir.bg
Министърът на вътрешните работи Михаил Миков постави днес в двора на КАТ-Видин първата европейска регистрационна табела на местен "Опел Астра".
Смяната е по изискване на Европейската комисия. На новите табели ще е изобразен знакът на Европейския съюз. Те ще бъдат задължителни за всеки новорегистриран автомобил, закупен от магазин или внесен втора употреба. Старите автомибили ще продължат да използват сегашните номера.
Подмяната стартира пилотно във Видин, Габрово и Смолян и ще бъде въведена постепенно в цялата страна до края на годината, съобщи Фокус.
Засега няма да се променят цените на номерата, които струват около 70 лева. Миков обаче не скри, че се обмисля актуализация на цената, действаща от 8 години.
Пред журналисти вътрешният министър коментира и новите санкции, заложени в Закона за движение по пътищата. Нови, по-високи глоби, очакват шофьорите, които карат след употребата на алкохол и наркотици, както и без шофьорска книжка. За това обаче са необходими допълнително средства за закупуване на специални апарати, с които ще са изследват водачите на автомобили, уточни Михаил Миков.


Да Анна е права!Просто публикуваната статия в пост номер 1,журналистите не са били конкретни,става въпрос само за новорегистрирани,така,че всичко се изясни Hug

Общи условия

Активация на акаунт