Количка Chicco Duо или Mirage+ AB Jeanie GRACO ?

  • 825
  • 14
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 362
Тоест бебето ти е на около месец,така ли newsm78

# 2
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз имам тази на чико и нея бих ти я препоръчала Peace
Бебето ми е декемврийско"07
Лесно се сгъва,пера я в пералнята-всичкия плат се маха остава само скелето,чувалчето против вятър  е супер,коша за багаж огромиен,много манервена и изобщо страхотна

# 3
  • Мнения: 24
Аз ти препоръчвам горещо Грако страхотна е супер маневрена лека и удобна.Аз продавам количка Грако ако те интересува пиши ми на Лични

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз съм за Чико-то.Сина ми скоро ще прави две години, а аз още си я тикам.Излезе доста здрава, не се е разскърцала, не е избеляла, има голям багажник, маневрена е.А бе аз съм много доволна от нея.Лятна не съм купувала.

# 5
  • Мнения: 689
Извинявам се на авторката, че използвам темата и, но искам да попитам нещо тези, които имат количка Chicco Duо, наистина ли нито дражката се върти, нито коша, или аз не съм разбрала правилно? Някак не ми се ще, докато е още малко, да си возя бебето обърнато напред. Искам да виждам какво става с него.

# 6
Да не се върти нито дръжката нито коша, но това поне за мен не беше проблем, по скоро недостатъкът и е , че е тясна, синът ми е на 6 месеца и май ще трябва да търся по широка.Иначе се движи много леко и е маневрена.

# 7
  • Мнения: 12
аз също ползвам чико още от първия ден
много е лека и маневрена аз съм доволна
супер е

# 8
  • София
  • Мнения: 44 084
гракото.

# 9
  • Мнения: 3 010
Щях да пускам същата тема, ама се натъкнах тук. Та една година по-късно дали отзивите ви за същите?
Тъй като двете колички са почти идентични,  когато бебето е новородено, използвате ли кощницата или направо в коша на количката поставяте детенцето? Има ли нужда от допълнителни аксесоари, като порт бебе за зимата? Тази кощница само първите няколко месеца ли се ползва, след това не става ли малка?

# 10
  • Мнения: 1 650
Grаcoto е доста по евтино от Chicco-to, дори с порт бебе пак е с 50-60 лв по-евтина

# 11
  • Мнения: 1 650
абе пак дърта тема
нито едното го има нито другото, а авторката сигурно вече за второ работи ...

# 12
  • Мнения: 156
абе пак дърта тема
нито едното го има нито другото, а авторката сигурно вече за второ работи ...

едно е сигурно че гракото има по-добри цветове и по ниски цени Simple Smile
Но пък чико си е една ретро традиция

# 13
  • Мнения: 31
Имаме Чико-то и съм много доволна, че избрах точно нея. Има напълно легнало положение, в което в началото изнасях бебето (родено е през зимата) на терасата при хубаво време, добре увито. Предвид, че зимата беше много тежка, с каквато и да е количка разходките биха били абсолютно в сферата на мечтите. Така спестих парите за зимен кош.
А понеже доста пътуваме с кола, така или иначе трябваше да купим столче за новородено - което направи цената от 550 лв за количка (използвана и през зимата) + столче абсолютно приемлива.
Лесно се сгъва и разгъва, може би единствен недостатък е, че е малко тежичка, но за мен специално това не е от значение.

# 14
  • Мнения: 31
Да добавя, че дръжката не се върти, но отгоре има прозорче и бебето се вижда, а и сега, като е голямо, предпочита да разглежда света, а не мен.
Освен това съм много доволна от сенника, защото се пречупва и просто няма положение, при което слънцето да блести в очите на бебето - няма нужда да се взема чадърче или да се прилагат други чалъми, за да не дразни светлината детето.

Общи условия

Активация на акаунт