Хотели за домашни любимци

  • 941
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 377
В къщи си имаме две сиамски котки, ще пътуваме за уикенда и се налага да ги оставим на някого. До сега винаги се намираше кой да ги гледа като пътуваме, но сега май ще използваме услугите на някой хотел за домашни любимци.

Въпросът ми е: ползвали ли сте подобни услуги, само за кучета ли се предлагат или може и котки, какви са горе-долу условията и цените.

Мерси предварително  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 377
Благодаря  bouquet

# 3
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не бих си оставила котаракът на хотел за дом.любимци,винаги пъува с мен,когато се налага.Във всеки хотел,в който съм отсядала е добре приет и котаракът ми...съжалявам но съм резервирана към тези за домашни любимци.

# 4
  • Мнения: 101
Е, и аз винаги взимам кучето с мен, но понякога се налага, явно, да го метнеш в хотел. Имам един кучкар от квартала, който постоянно оставя песа при пътувания и ако не се лъжа точно в този хотел, който е на линка. Има и добри хотели за кучета - хранят си ги, поят ги, разхождат ги, дават им витамини. Едва ли отношението към котараците ще е различно. Та този съсед ми каза, че кучо се чувства много добре там и даже не му се тръгва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 890
     Понеже виждам, че си ми комшийка Simple Smile, мога да ти дам координатите на един в Зона Б 19. Водя си котарака на фризьор там и знам, че предлагат и хотелски услуги. Цени обаче не знам. Вкарай "Зоопланет" в гугъл и ще ти излезе адреса и телефоните.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 377
Мерси Mirena80  bouquet Определено Зоопланет /много хубаво направен и полезен сайт имат/ и Хепи са ми фаворити. Ще звънна и за тяхните цени и утре трябва да решим окончателно.

Общи условия

Активация на акаунт